Hangi marka sigara içiyorsunuz?

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, benim düşüncem sigara bir lüks ve gösteriş değildir.Hangi marka sigara sana hoş geliyorsa onu içersin.Amma ve lakin bazılarımız sigarayı gösteriş olarak gördüğü için "Marlboro veya Parliament'ten aşağı içmem aga" gibisinden şeyler söyler.Pahalı sigara alıp bir kafeye oturduğunda masaya koyunca millete gösteriş yapıldığını sananlar var!Bir zaman Red Lark içiyordum , çünkü ağır ve sert bir sigaraydı.Ben Light içemiyorum çünkü tad vermiyor.İşte sonra arkadaşlarla nargile içmeye gittik.Çıkarttım Red Lark'ı masaya koydum bana diyor ki "oğlum rezilmi etcen bizi kaldır şu Lark'ı" dedi.Zehir zehirdir.Sonucunda kendimizi zehirlemiyormuyuz?Marlboro'da zehirliyor Bahar'da zehirliyor.

-Şimdi az sonra bu belirttiğim kişilikler yorumlardan (belki) belli olacaktır.

Örn Cevap: "Paran yetmiyorsa susacaksın." gibisinden yazan gördünüz mü bilin ki bu az önce bahsettiğim kişilik ortaya çıkacaktır.Param yetiyor merak etmeyin. .)

Not:Murattı içiyorum.

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

• kıbrısta bulundum askerlik için ve çok sigara ceşidini içtim benim anlamadıgım bu sigara sektöründe bir randıman tutmadı gitti

2000 süper sigaraydı bozuldu

wiston süper di bozuldu şimdi içsem ot gibi geliyor

wiceroy mavi içiyorum kokusu kötü camel siyah içtim paket güzel sigara kötü camel e yakışmamış onu degiştirdim

luck strike içsem o pahalı

en güzel iki sigara uzun palmal o türkiyede yok

birde benson hedges türk kahvesi ile giden en güzel sigara link

en güzeli bunu içmek sanırım

• Pall Mall iyidir. Haklısın.

Kızlar Ne Diyor 7

• Camel

• Sigara kullanmıyorum.

• aynen öle,zehir zehirdir kimi 10 tl ye zehirleniyor kimide 5,5 tlye ama ben artık içmiyorum şükür bıraktıM s 1,5 aramıyorumda,her bir sigara insanın ömründen 1 kaç dakika alıyormuş içmeyin arkadaşlar diycem ama biliyorum içeceksiniz ama en azından bırakmayı sürekli düşünün YASAL UYARI;SİGARA SAĞLIĞA ZARARLIDIR

• link

:(

yok yok winston light

• Paketteki asalete bak beee. :)

• Kullanmıyorum..

• Monte Carlo içiyorum... Hem fiyatı uygun hemde tadı güzel.

• Winfield blue.

Erkekler Ne Diyor 6

• marlboro menthol içiyorum...ayda bi paket içerim o yüzden fiyatı sorun değil yoksa haklısın bağımlı olup hergün marlboro içmek düşünemiyorum :D

• Parliament

• Malbora içiyorum ama rusyada 2 dolar bile etmiyor :D Türkiyedeyken wistondan yukarıya çıkmayı mantıksız bulurdum o bile ne kadar olmuştur valla allah yardımcınız olsun.

• Kent Blue

• Winston iciyorum ama bu aralar ictikten sonra acayip bir sigara kokusu hissediyorum.kokusu beni bunaltıyor. Böyle olmayan bir sigara var mı. Yani brinin yanina gittignizde sigara kokuyorsun demeyeceği cinsten. Mentollü denedim ama onunda keyfi yok :d

• Light sigara içmelisin o zaman.

• Camel white.

• Yani yani.

• Dimi dimi.

• Ya sadece neden benim moralimi bozuyorsun, üstümdekilerine de yazsana, tribe sokuyosun adamı.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...