Arkadaşlar 91' liyim boyum uzar mı?

arkadaşlar ben 91 liyim boyum 160 52 kiloyum bu yaştan sonra uzar mıyım? Balık yağı vs kullanıp da boyunu uzatabilen varsa lütfen cevaplasın. Teşekkürler

Güncellemeler:
Çok mu kısayım yaa:(( bu sıralar taktım boyuma sanırım uzayamıycamm:((

0|0
710

En İyi Erkek Görüşü

• spor salonunda boy uzatma programı al uzarsın. süt icmelisin

1|0
    0|0
    • İşe yarar mı gerçekten?

• teşekkür ederim:)

• faydam dokunsun da .

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• ben de 84 modelim, belki biraz daha uzarım diye düşünüyorum.geç değil, insan isterse olur.

1|0
    0|0
  • kısa değilsin ama bilimsel araştırmalar kişiden kişiye fark göstermekle birlikte uzasan bile 1 cm filan daha belki...

1|0
    0|0
  • gelişimini tamamlayacağın 25 yaşına kadar fiziki olarak gelişmeye devam edersin. kemiklerine kalsiyum takviyesi yapmalısın ve tabii ki spor.

1|0
    0|0
    • teşekkğür ederm aslında çok yerim yogurt süt ürünleri vs ama umarım uzarm:)

• 22-23 e kadar uzar balığın siyah etini tüket boy uzatmaya yardımcıdır

1|0
    0|0
  • 22 ye kadr...

1|0
    0|0
  • Gerçi kulvarlar farklı ama boy mevzusunu erkekler sorun ederdi. Demek kızlar da problem yapıyormuş. Takma kafana kendinle barışık ol.

1|0
    0|0
    • evet genelde erkekler sorun ediyor ama bende takıyorum bazenn

• Kilon yokmuş ya idare edersin. Sevimli ve tatlı olarak algılanırsın.

• teşekkür ederm

• 1.60 tr bayanları için çok kısa değil boyuna göre eş bulabilirsin.

1|0
    0|0
  • bencede tam ideal kız boyu 1.80 olup ne yapacan...

0|0
    0|0
    • teşekkür ederm aslında 4,5 santm daha uzamak isrtiyorum çok uzun olmak istemiyorum

• kardeşim imkansız gibi bi şey 4,5 cm uzaman açıkcası benimde 21 yaşında kuzenim 3 cm ile gecemedi polislik mülakatını kendini yiyip bitiriyor sen böyle yapma..

• hmm teşekkür ederm

• Heveslenme uzamaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Pilates yapmayı dene , pilates boy yanı kemıklerı uzatmaz fakat vucuttakı kasları uzatır , durusun,boynun daha dık durmaya baslar, bu da senı bıraz daha uzun gösterır 3-4 cm fark edebılıyor yanı ::). yalnız yaparken dıkkat et bır yerlerın zarar görmesın :)

1|0
    0|0
  • uzamazsın sanırım

2|0
    0|0
  • regL oldukdan sonra uzamıyo

1|0
    0|0
  • uzamaz artık yaşıtız ama benim boyum 172 :(

1|0
    0|0
  • bence boyun çok iyi balık yağı kilo aldırıyormuş uzayacağım diye kilo alma bence :) Boyun çok iyi idealsin... :)

1|0
    0|0
    • gerçekten mi:) bırakıyorum an itibariylee

• Bilmem olur ya kilo alırım yada yaslanınca kısalırım şimdiden dert etmeye başladım:))

• :) tek derdin bu olsun.. Dikkat edersin yediklerine, spor yaparsın... :)

• fazla dgl ama 1 veya 2 cm uzar.cunku bayanlar hemen boy atar snrada durur.yeter ya 160 sın ıste

1|0
    0|0
  • ben kullandım faydasını görmedim ama dene istersen

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim ne kadar süre kullandınız acaba kusura bakmayın çok uzattm ama

• hmm teşekkür ederm

• ne demek =)

Yükleniyor...