Yüzdeki lekeler ve siyah noktalar için ne yapılabilir?

Arkadaşlar ben güzelim ama yüzümde fazla leke ve siyah noktalar beni kötü gösteriyor.

Güneş lekeleri çil ve siyah noktalar için ne önerirsiniz?

Ve benlerin gitmesi için ne yapılabilir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• '' Ben Güzelim '' diyebiliyorsan , yüzdeki leke ve siyah noktalar seni seksi gösterir.(Aşırı lekeler ve siyah noktalar hariç)

Nasıl yani? deme , araştırılan birşeydir bu ve araştırmaya katılan erkeklerin %98 i pürüzsüz cildi sevmediklerini söylemişler.

Doğal yüz lekesi ise , bence kafana takma derim güzel olduğunu da düşünüyorsan ki güzelsen lekeler seni çirkin göstermez.

Güzelim diyorsun ama leke ve siyah noktaların seni kötü gösterdiğini düşünüyorsun.

Bence onları düşünerekten psikolojik sorun yaratma kendine.

Yinede tedavisini istiyorsan , cilt lekelerinin lazerle tedavisi var.Ama benlere bir yöntem yapılamıyor , iyi ve kötü huylu benler var.Her ben alınamıyor yani Et beniyse alınır ama yok normal deri beniyse onu alamazlar.(Kanser olma riskine karşı) güzel olacam diyede kanser olma riskine girmek istemezsin heralde :)

Erkekler Ne Diyor 5

• siyah noktaları kendin tedavi edebilirsin ama.çil ve benleri lazerle sildirmen gerekiyor.çil lerin bayanlara yakıştığını düşünmüşümdür hep.ilgimi çekmişlerdir sürekli

• Siyah noktalar ıcın kıl maskesı

• kahve ve zeytınyaginı karıstırıp sureceksın iyi gelıyor :)

• Bir Cildiye uzmanına danışman lazım..Burada anlatmak, uzun ve sıkıcı olur... Benler konusunda cerahi kısa müdahele gerekir. 1 saate hepsine birden müdahale ediyorlar sanırım. Siyah noktaları belli cild bantları var onlarla halledebilirsin..Çiller konusunda bir fikrim yok sanırım Güneşte daha çok görünürler...Hımm..demek Kızılsın ..kih..kih..kih..

• kimsayal peeling

Kızlar Ne Diyor 8

• canım ben yüzümde 4 tane ben aldırdım küçük bi cerrahi müdahale tabi dikişde attılar 15 gün sora kabklandı soyuldu falan 1 ayda kurtuldum ohhhh :) siyah noktalar ancak cilt bakımı gerektriri leke içinde lazer tedavi canım :)

• garnier maske 3bşir arada kuallabilrisin siyah noktan icin

• oyle maske falan herkezde ise yaramiyor. ve kesinlikle yuzunu sabunla yikama yuzunu daha da yipratirr benim cilt doktorum demistiii , bende akne var ve simdi tedavii goruyorrumm. 2 hafta olmadii ve simdiden ilerleme goruyorum yuzum gercekten cook duzeldii. siyah noktalarin hepsii yok olduu sende bi dermatologa git istersenn gercekten ise yariyor..

• Sabah ve geceleri yüzünü dowe sabunuyla yıka arkasından gülsuyuyla sill pamukla yüzünü. Sonra yoğurt maskesi yap bendede çil ve siyah noktalar var farkettimde son zamanlarda yüzüm bembeyaz ve lekeler açılmış görünüyor sürekli aynaya bakarak seviniyorummmmmmmmmmmmmm

• lekeler için yeni bişey okudum ama işe yarar mı bilmiyorum sonuçta cilde zararı olmayan ve iyi gelen bişey

pirinç suyu: pirinçleri sıcak suya koy 15-20 dak sonra suyunu süz nişastalı bir su çıkacak bardağa koyduğunda dibinde nişastası birikiyor o suyla sabah akşam cildini tonik gibi sil

pirinç suyunun ömrü 2gün, sonra tekrar hazırla

• siyah nokta ürünlrinden kullan ama siyah noktanın olamasının en büyük nedeni cildin yeterince temizlenmemesi.Cildini sabah akşam yıka çillere her gün limon sür ama yıkama onu benleri dokorla görüş

• siyah noktalara uhu sür siteden bir kız söylemişdi inanmamışdım şaşırmışdım ama mükemmel oluyor.zaten çocukkende uhu elime koluma sürerdim ben.burnunda varsa hepsini alır

• kesinlikle kil maskesi. benim çok az var çok iyi geliyor.

• siyah nokta için kesinlikle kil maskesi . Çil için de doktorlar krem yazıyor bir arkadasm kullanıyor işe yarıyor yanlız karısım ismi yok doktopra gitmen gerek ve güneş kremi olmadan çıkma çillerin acayp artar. Tanıdıklardan biliyorum ve doktor arkadasıma öyle söylemişti.

Yükleniyor...