Antidepresanlar saçı çok döker mi kullanan var mı prozac özellikle?

arkadaşlar prozac ya da benzeri ilaçları uzun süre kullanınca saçı bi anda döküyo mu bu konu hakkında bilgisi olan veya bu tarz ilaçları kullanıp... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• ben kullaniyorum nerdeyse 2007 den beri.. ama hergun almiyorum haftada bir kac tane.. son zamanlar da 2011 sonu ve 2012 saclarim cok feci dokuluyor..ama bunun sebebi bu ilaclar degil eminimm cunki ben cok ilac kulandim d.kontrolhapi, roa gibi ve sterism de oldukca fazla

• tatlım peki saçın neden dökülüyo bu ilaçları almadan böyle bi sorunun varmıydı doktora gittin mi d. kontrol da döker diye bilyom bırakınca

• Öncekileri Göster
    • d.kontrol hapini gecen senenin mayisindan beri kulanmiyorum dedimya aniden birakinca 6 ay sonra ani bi dökulme olayi oluyor, bunu butun doktorlar söyler..riski baya buyuk...aynen bana da öyle odluhatta bana dediki dr istersen tekrar basla dökulmen kesilir ama yine birakirsan tekrar ani dökulme olur oyuzden senin kararin dedi, ama şu an dökulme azaldii.cildiye görundum evet..ben hicbisey kulanmadim sac ilaci icn sadece badem yagi o da ayda bir

• tşklr canımm sağol