Yara izleri nasıl geçer?

Yüzümde kurcaladığım ufak yara izleri var kantoran yağı çok işe yarıyormuş diyorlar.Bilen var mı? Kullanan ya da başka bir yöntem bilen?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İz kapatacı kozmetiklerden kullan.

• kozmetikle her şey olur ama kalıcı olmasını istiyorum

• Öncekileri Göster
    • hımm bildiğim bir marka yok ama bakıcam tşkler

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 3

• eczaneye git ilaç verirler

• o kurcaladıgın yaralar sivilce olmasın? ilk yıllarda belli olmaz zamanla olgunlasmak tabiriyse buyudukce insan belli olmaya baslar. işe yaramazlar estetik yada fondoten DÇDÇDÇDÇDÇD

• sen ergenlikte kalmışsın galiba (!) sivilce olsa söylerim herhalde ufak tefek yara izleri için soruyorum bilmiyorsan cevaplama eğlence arıyorsunuz herhalde şurada sağlıkla ilgili adam gibi bir soru soruyoruz.

• Öncekileri Göster
    • Fondoten anlık getiren bir şey ondan söz etmiyorum

• hımmm benım yuzumu jilet kesmıstı yanagımı boydan boya ben 1 ay bantla kapattım jilet izi kalmadı ...

• limon ve gerçek balı karıştırıp iz olan yere yürebilirsin. yavaş etki gösteriyor ama etkili. limon yerine asidi olan madde de kullanabilirsin. doğal olmasına dikkat et. kimyasal kullanmanı önermem.

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendi yntemlernle yüzüne zarar vereblrsn en mantıklısı doktora git.

• Bepanten plus desem çok basit kalır mı?

• tüylenme yapıyor diyorlar

• Hiç sanmam. Sadece fazla kullanımı yağlanma yapabiliyor.

• hımm.Tşkler.

• ben kullandım kolum yandığında kesinlikle cok iyi geliyor hiçbir iz kalmadı Argan yağıda kullanabilirsin

• ayy inş geçer çok yeni bir yara değil ama yinede geçirir mi ?

• Öncekileri Göster
    • inş. geçer teşekkürler.

• pekala ne kadar zaman sürmemiz gerekiyo_?
      bn kantoron ve ozon yağı sürüyoruum işe yarar mı_? ve ne kadar zaman sürmeliyim_?

• Cildiyeye git krem verirler lekeler için.

• geri yollarlar diye düşünüyorum :) çünkü ufak tefek şeyler.

• Yollamazlar. Rahatsız oluyorum dersin rica edersin.

Yükleniyor...