Diş teli ağrısına çözüm nedir?

4 gün önce tel taktırdım dişlerime bu ağrılar ne kadar devam edecek? yemek yiyebileceğimi düşünemiyorum

Güncellemeler:
kullanıyorum ama fayda etmiyo elimde makasla gezmeye başldım kesebilirim diye

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 5

• dolorex iç dolorex 20 dkkada geçer:)

• içtim ama sonuçsuz

• Öncekileri Göster
    • daha yeni öyle 4 5 günde geçmez ama işte yavaş yavaş azalıcak

• ins ins

• Aprol iç geçiriyor hemen.

• düşünmek bile tüylerimi ürperti. allah yardım etsin.

• dişler uyum sağlayasıya kadar devam eder bende taktırmıştım.

• Agri kesici kullan bir kaç gün geçer

Kızlar Ne Diyor 5

• Ağrı kesici kullanmalısın.

• Zamanla alışıyorsun ki dişlerin şekillendikçe acı kalmıyor. Sonucunu düşün emek vermeden hiçbir şey olmaz

• bende taktırmıştım canım o ağrıcak 1 haftaya kadar geçicek tabii her zaman ağrımıcak ve bence bişi içme dayan ben öyle yapmıştım ve allah yardımcın olsun :)

• amin tsk ederim :) peki kontrollerdede ağrı olacak mı

• hayır tabiki :) şu an yerinden çektirdiği için ağrıyo :) hala devam ederse doktoruna sölersn canım :)

• peekı tsk ederim :)

• En fazla 1 ay sürecek. 5 sene tel kullanmış biri olarak söylüyorum. Ara ara diş hekimin dişinin gelişimine göre tel ayarlarıyla da oynayabilir. Bu da zaman zaman ağrı yapabilir. Ama sonrası güvenle gülen dişler :)

• 0 1 ayda ben açlıktan ölebilirim yani 48 kiloyum zaten sonum ne olacak bilmiyorum :) bu ağrıyla sonunu pek düşünmüyorum diyeblrmm

• Sıvı yemekler ve püreleri tercih edebilirsin bu dönemde. Salatalığı rendeleyebilirsin. Dediğim gibi en fazla 1 ay sürecek zaten. Benim çene hastalığım vardı. O yüzden biraz daha ağrılı bir dönem geçirdim ve biraz daha uzun. Sabret geçecek :)

• çorba falan. glikoz ihtiyacımı pekmezdan karşılıoyorum artık :)

• İlk taktırdığında ağrıların çok olması normal. En fazla 2 3 güne kesilir ağrıların. Aspirin hariç tüm ağrı kesicileri alabilirsin.Yiyecek olarak çorba ve cicibebe püre falan ye. Unutma dişlerinin ağrıması, dişlerinin yerinden oynaması ve düzelmesi demek.

Yükleniyor...