Hızlı kilo almak istiyorum ne yapabilirim?

arkadaslar 1.72 boyunda 48 kıloyum doktorada gttım saglık problemı yok.4 yıldr aynı kılodayım arkadslarımın hepsı kılo aldı degıstı okul bıtıyor ben hala aynı kılodayım sureklı yıyorum ama olmuyor şu 53 55 e gelsem baska hıcbısey ıstemm ne yapabılırım lutfen akıl verın 4-5 kılo almak ıstıyorum lutfen yardım..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sağlıklı bir şekilde kilo alman gerek.Kilo almaya çalışırken nelrere dikkat etmeliyiz link Kilo almak isteyenler kahvaltıda neler yemeli link Öğlen yemeğinde neler yemeli link Ara öğünlerde neler yiyebilir link Akşam yemekelrinde neler yemeli link Çok zayıfım ve kilo alamıyorum ne yapmalıyım link 16.13 vücut kitle endeksin.Normal değerler 20 den başlıyor.58 kilo olursan normale gelirsin.

• evet ıste su 50 yı asarsam moral olacak en azından.ınternetten dıetlere herseye baktım denıorumda.ama bana daha etkılı ve hızlı bıseyler lazım sanırım 2 3 kılo aldıımı gorsem cok mutlu olacam

• Bir de spor yapman sağlıklı şekilde kilo alma yardımcı olur.Bu da ek bilgi olsun.

Erkekler Ne Diyor 9

• Sporcuların kullandığı kilo aldırıcı çikolatalar var. Dene derim. Bana zararı yok nasılsa. Ohh burda istediğimi de söylerim. Sağlıkla ilgili atar tutarım, diploma mı soruyorlar adama ? İşte bu, yaşasın kötülük. Biri beni durdursun !

• saol arkadasım :)

• Nutrimax kullan şişersin. Ki boyuna göre 68 kiloda olman lazım . yağ oranın ise %10 u gecmesin.

• o nedir? ilaç mı?zararı var mıdır?

• hiç bir zararı yok. vucüt geliştirme sporu yaptığım için bizimde zamanında kullandığımız içecekler.. Yediğin besinlerin Protein değerlerine bak karbonhidrat'ı yuksek olan yıyeceklerden yemenı tavsiye ederim..

• hmm bı bakabılırm ozaman bu ıcecege.tesekkur ederim

• gece yatmadan öne abur cubur ya da herhangi bir şeyler yemeyi dene en iyi öyle kilo alırsın

• hergece uyumadan once pızza durum vs yıyorum sabahları sut pekmez aksatmıyorum gunde 7 8 tane ckolata kek yıyorum :(

• Öncekileri Göster
    • bence içinde kurt var :))))

• :)) off yaa

• aburcubur ye düzensiz beslen kilo alırsın

• bebe bisküvisi ye

• evet az once bı arkadsta soyledı onu denıcem saol :)

• Öncekileri Göster
    • ıyı bakalım onu sutle yıyorsun dımı bıde bı tabak yetermı ya su ahlımıze bak :) odurumunu bıldır banada llutfen :)

• bak muzlusunu al süte falan gerek yok kurabiye gibi yeniyo valla yoktu bizim çocukluğumuzda böle şeyler :D:D

• kilo almanin tek yolu benim :) seyithan_alav@hotmail.com kerem dost ekle detaylari konusalim

• Ben de senin gibiydim ve bu sorunu hallettim. Bak simdi, buyuk ihtimal metobolizman cok hızlı. Kilo almanın genel mantığı: harcadığın kalori, kazandığın kaloriyi gecmeyecek. Bunun icin de kendini fazla yormayıp daha kalorili yiyecekler yiyeceksin. Sana tavsiyem bol kalorili (bal, pekmez, ananas, kırmızı et, yumurta) yiyecekler ye, porsiyon büyüt ve öğün sayını artır. Ben bu sekilde duzelttim kendimi. Sana da öneririm. İyi sanslar canm.

• ne guzel ya ..ınsallh bende hallederım :) tesekkur ederım

• Rica ederim. Ama benden sana tavsiye, 60 kiloyu gecme. :)

• onu ıstemem zaten :) 5

• bende 4 kilo versem süpoer olcek

• maşallah allah sahibine bağışlasın.

• bı ruzgarda ucmazsam ınsallah :)

• uçmazsın fiziğin çok güzel senin gibi sevglim olsun istiyorum çok tatlı

• :) olur ınsallh

Kızlar Ne Diyor 5

• zayıf olsam herşeyi yerim :)

• Millet kılo almak ister bız kılo vermek isterız adaletın bu mu dunyaaa :(((

• :)) allah hepımızın yardımcısı olsun

• amınn :((

• Prakten iç ve bebe bisküvisi ye.tavsiye ederim kesin alırsın

• bebe bıskuvısı tamm bunada baslayım :) prakten ne ama bılemedım ?

• Öncekileri Göster
    • hmm heycanlandım sımdıden tamm cok tesekkur ederım :)

• rica ederim.bu arada protein tozu gibi şeyler kullanma onu da denedim bir işe yaramadı.en iyi yol bu.yatmadan önce bebe bisküvisi ve prakten :)

• porsiyonu küçük ama kalorisi büyük besinler fıstık gibi bak kalorı cetveline oradan en kalorilikieri özellikle yatmadan önce ye

• tesekkur ederım :)

• rica ederim:)

• boyun cok uzun 62 klo olman lazim

• 55 ustune cıkmak ıstemıorum o kadar ırılıkten hoslanmıorum.şu an 53 55 tek hayalım cunku yuzum agzım burnum kucuk.o kadar olursam gorunmezler :)

Yükleniyor...