• Sor
  • Bence

Zayıflamaya yardımcı, metabolizmayı hızlandıran ilaç, meyva, çay tavsiyeniz var mı?

Bontavi Limon Suyu Ektresi Kapsülü kullanan var mı? Çok tavsiye eden oldu. Bildiğiniz ya da denediğiniz, tok tutmaya ve metabolizmayı hızlandırmaya... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Ben sana hiç bir bitkisel dahi olsa, hapı kullanmamanı tavsiye ederim.Onun yerine funda yaprağı, yeşil çay gibi şeyleri tüket.Şekeri tuzu olduğu gibi kes, meyve sebze.Funda yaprağının metabolizmayı hızlandırıcı etkisi var.Bir de en önemli metebolizma hızlandırıcı, öğün aralarını mümkün olduğunca birbirine yakın tutmak. Yani sürekli bir şeyler tüketmelisin. Ama aburcubur türü değil, atıyorum elma salatalık su vs.Düzenli spor ve düzenli uyku elbette.Aslında hep bilinen şeyler ama en önemlisi bir an evvel uygulamaya başlamak. Ertelememek :)

Kızlar Ne Diyor 4

• ablam k flex ler le 10 kilo verdi 2 ay gibi bi zamanda düzeli kullanırsan etkisi olabiliyor demekki deneyebilirsin herhangi zararrı yok hazırlaması kolay bi seviyorsan çok kolay olur ama yanına mutlaka egzersiz ekle

• k flex zaten direk yiyecek değil mi? zayiflamaya yardimci değil saglikli beslenme urunu lifli besin sonucta. ayrica onu ogun olarak yiyor zaten ilac ya da su zimbirtilar gibi kullanmiyor. uzun sure kullaninca da zayiflatmaz formda tutar lifli yapisi yuzunden

• evet işte kalori almadan beslenmesini sağlıyor düzenli kullanımda kilo veriliyor

• Altın çileğin meyvesini yedim ben. 6 kilo verdim 1.5 ayda. ama bogazına hakim olman lazım. Birde spora gittim ben incelmede çok oldu. :) Televizyonda çıkan öyle abuk subuk şeylere takılma hiç işe yaramıyo. nesfit vs vs gibi 14 gunde 3 kilo versen ne olucak yemege başladınmı 1 gunde alırsın o kiloyu :) Birde şimdi bitki çayları çıkmış. Süperlive diye. Bunuda kullanmanı tavsiye ederim. Sabah akşam 2 bardak Çok işe yarıyo :) ama dediğim gibi spor şart. En azından aksamustu 40 dakika yürüyüş yap ;)

• Az yemek yee ve yemek yedikten sonra mekik çek 10veya5 tane göbek eritmene yardımcı oluyor ben her yemekten sonra 10 tane çekiyorum ve gerçekten işe yarıyor.

• :)))) aferin sanaaa bee :D

• ahaha :D sendeee yaap :D

Erkekler Ne Diyor 3

• ondan kimse ölmedi mi daha

• Valla hap map bilmem de kardeş: * Yediklerine dikkat edeceksin, un şeker tuz uzaklaşacak, hamur işi tatlıya mesafe koyacaksın. Lifli şeyler tercih etmelisin.* Düzenli spor yapacaksın, yarım saatten az olmamak koşuluyla kardiyak sporlar, en basitinden 1 saatlik tempolu yürüyüş-jogging, imkan varsa yüzme vb. * Yemek düzenine dikkat edeceksin, akşam geç yemeyecek, acıkmadan ara öğünlerde hafif şeyler-meyveler tüketeceksin.* Bitkisel çaylar vücudunu zinde tutmana yardımcı olur ama bu konuda pek bilgim yok.* Ne kadar hızlı verirsen o kadar hızlı alırsın; spor ve yeme düzenini hayatına yay ve acele etme. Zamanla kilo kontrolü sağlanıyor, işte asıl iş onu korumak.* Böyle yaparak haftada 1 kilo veriyorum; 7 kilo verdim 5 kaldı.*En önemlisi yapacağım demek değil kalkıp yapmak.Tabi pek soruna cevap olmadı bunlar, artık idare et. Öyle garip kapsüllere güvenmiyorum ve kasların enerji yakmadan metabolizma hızlanması boş viteste gaza basıp devir artırmak gibi birşeyç

• bogazina hakin ol, bazi gidalari asla yeme bol bol totonu kaldir spor yap, tok tutanlar da sebzeler ve liflerdir ottu ilacti inanma bunlara

Yükleniyor...