Gece yenilen sütlü cici bebe kilo aldırır mı?

bende guatr vardı gecti.artık kilo alabiliyorum.yazdan beri yaklasık 10 kilo aldım:) 3-4 kilo daha almak istiyorum..bazı arkadaşlar cicibebenin faydası olur dedi:) yani öğün olarak değil de ara öğün olarak yesem kilo alabilir miyim?deneyen varsa yorum bekliyorum..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aldırır arkadasım cicibebe malüm besindeğerleri açısından yüksek bir bisküvidir aldırır :) bu arada geçmiş olsun :)

• niye gecmis olsun dedin :) ?

• Öncekileri Göster
    • haa pardon tşkrler :)

• :D rica ederim pembe :)

Erkekler Ne Diyor 10

• alırsın ama sonra vereceksen hiç alma..

• Gece mi?Sakın!Evet yatmadan önce yersen kilo alırsın hem de çok güzel alırsın,ama sağlıklı olmaz,aldığın her gram yağa dönüşür.Ama süt iç her şekilde faydalıdır.Bunları sana söylüyorum çünkü ben de bebe bisküvisi süt takılırım haftada 2-3 kere,normalde tatlı yemem,tatlı isteğimi böyle karşılarım.Kilo almak istiyorsan protein ağırlıklı beslen.Kolay gelsin :)

• alırsın ama bunu dengeli halledersen daha sağlıklı olur, kilo alırken yağ oranının artmamasına özen göstermelisin bence

• gece yenilen hemen hemen her şey kilo aldırır

• yulaf ezmesi ye bol bol..kalorisi iyidir..yağlı balıkları tüket

• aynen aldırır...

• Evet; kesinlikle kilo aldırma özelliği var.

• gercekten mi :D

• evet, gerçekten :))

• Onunla alakası yok her ögünü bol bol yemek gerek.

• alırsın. sende benim gibi bebe bisküvisine bayılıyorsun galiba :)

• aynen:)

• :)

• alırsın

Kızlar Ne Diyor 11

• Her harlükarda alırsın.

• aldırır

• aldırır canım çekti şimdi

• evet ben yiyorum ayda 4 kilo :)

• süperr:)

• 19.00 dan sonra her şey kilo

• Gece 12 yi geçtikten sonra bol bol ekmek içi yee bak nasıl kilo alırsınnn :D

• yiyorum ama o kadar yaramıyoo:)

• hmmm eee orasını bilemem kişiden kişiye fark var :)

• Aldırır diyorlar deneyenler var.

• bebem onu 17.00 a çek...ben öyle yapıom :/

• kilo yapar mı cnım ya benim icin önemli olan bu:))

• Öncekileri Göster
    • tamam o zaman hiç hareket etme yat karpuz büyüt :D:D
      ooooo afferiimmm kuzuma aynen devam !

• saol bebegim mucxxx :))

• cikolata ye daha cabuk alirsin

• cok sivilce yapıo ablam:(

• Aldırır.

• bende kilo almıyorum ya sabit hep arkdşlar guatr olablr sende diyolar ama hiç doktora gtmedim guatr kilo almayı önlermi

• tabiki önler..ben de senin gibiydim hicbse yaramıyodu..doktora gittim.guatr varmış.onun ilaclarını kullandım.düzeldi cok kısa bi sürede..ve baya kilo aldım.bence sen de gitmelisin..

• en yakın zamanda gitmeliyim o zaman hep aynı kiloda olmaktan bıktım ne düşüyorum ne alıyorum herkez iisin diyo ama biz almaynca kötü oluyo

Yükleniyor...