Ben nasıl zayıflayacağım?

Ben tam 32 kıloyum nasıl zayıflamam lazım 18 yasındayım boyum 185

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 18i bırak senin gerçek yaş kaç bacım? 32 kilo ergenlik öncesi bir kilodur yakında ergenliğe girince kilo alırsın zaten. boy da idealindeki uzunluk herhalde

Erkekler Ne Diyor 22

• 32 kilosun daha neyine zayıflyacaksın. Ölmek istiyorsan açık açık söyle zayıflayarak niye canını yakıyorsun iç bir kutu ilaç tertemiz :) Eğer 32 değilde 132 ise kilon doktora gitmen lazım obezite olabilir sende

• Kilonu doğru yazarsan iyi olur öncelikle.Ona göre yorum yazıcam.Güncellle hemen.

• 132 olabilir mi kilon?

• Hesapta hata var

• arkadaşım sen ya mumyasın ya da klavyenin 1 tuşu çalışmıyor? :)

• ışığı gören geliyor

• googla blumia ya da anaroksiya nevroza diye yazarak okurmusun arkadaşım. ama çok ciddiyim sıkılmadan üzülmeden oku bu yazdıklarım çok ciddi ve ölümcül hastalıklardır. bu yaş ve boyda bu kilodaysan ve kilolu olduğunu düşünüyorsan böyle bir sorun olabilir bir incele ve hekime görün derim ben

• Şaka şaka .Baksana gizli sormus birde

• bence daha fazla zayıflamak yerine nasıl kilo alırım diye bir doktora başvurmanı öneririm. bu kilo ve boy 32 kilo sağlıksızdır. veya yazdıkların gerçek ise psikolojik destek al lütfen,

• 32 nin yanlışlıkla yazılmış olduğunu umuyorum mesela 65 yazacakken bir alt numaraları kullanmak gibi

• Kendine çalışan bir baskül al :)

• siteye akli basinda uyeler gelsin ya

• daha ne zayıflayacaksınız.rodos a yalansanız sizi ucurur götürür.

• boyunla kilonun yerlerini değiştir..yani ben tam 185 kiloyum.18 yaşındayım ve 32 cm boyum var de.. bak kilo aldın bile.

• 32kilosun ve zayıflamakmı istiyorsun ?

• Üzerine kalın ağırlık yapacak bişeyler giyin öyle çık tartıya :DKilo alıcaksın kesinlikle :D

• 32 kilogramsın doğrumu eğer öyle isen sen kuru kemiksin kızım daha ne kadar zayıflayacaksın

• ya 132 kg su evet şişmansın diyetisyenlere git yada sana en uygun diyeti araştırya 32 kg fazlan var ki bu 132 kg nun cevabıyla aynıya 32 kgsun ölmek üzeresinyada bu konuyu dalga geçmek için açtın

• 32 kilo fazlan var demek ki.O zaman hemen spora başla ve 0 kiloya düş ve yok ol.

• 185 boy 32 kilo bu nasıl birşey

• o 132 dir , iradeli ol tatlılardan tuzdan ve hamur işlerinden uzak dur az ve öz ye . gunde en az 1 saat hızlı tempolu yürü . ve aktivex yagsız sındırımı kolaylastıran yogurlardan tuket , sebze meyve yeme , ve yulaf kepeği tüket her ogun 1 tatlı kasıgı 3 lıtre de su iç tamamdır

• aç durursan zayıflarsın 15 kilo olman ideal olur senin için

Kızlar Ne Diyor 23

Yükleniyor...