Spor yaparak göğüsleri büyütmek mümkün mü?

Spor yaparak göğüsleri büyütmek mümkün diye duydum hatta bu sitede söyledi bir arkadaş ama emin değilim aslı var mı?

Güncellemeler:
Arkadaşlar çok teşekkür ederim, beylerden cevap çok geldi, :) .
ölçülerim 92 73 110, kum saati olmak hayalim bunu çok istiyorum. Ancak çörek otlu arkadaşı en iyi cevap seçeceğim galiba, yine de herkese teşekkürler:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çörek otu yağı büyütüyomuş

• gerçekten mi? deneyen var mı oluyor mu peki sence?

• Öncekileri Göster
    • 1 haftada böyle bir şey imkansız

• yaaa bence doğruu! :)) denicem çok gerçekçi geldi:)

Erkekler Ne Diyor 18

• Estetik operasyon dışında göğüsleri büyüten bir yöntem yok henüz.Zaten normal basen dışında ölçülerin o da düzelir dikkat edersen.

• yaaaa:((( ama bunu okusana kız anlatmıs ve cok gercekcı geldı yaa:((
      link

• Öncekileri Göster
    • Katıldım..

• Neden çok büyük olmasını istiyorsun en güzeli doğalı süper senin ki zaten.Sutyenle filan 100 e yaklaşır zaten:)100 olmasını ister miydin kendiliğinden:)

• kızları bilmemde erkeklerinki şişiyor..

• sanmıyorum büyüyeceğini

• hayır sadece dik durur

• olsun ya o da olur:) göğüslerim zaten büyük aslında ama hafiften sarkık sanki:S dar şeyler giyince falan büyük görünüyor:S

• Öncekileri Göster
    • uu süperr:) çok teşekkür ederim:)

• ben teşekkür ederrim :)

• komedi valla. 92 göğüs var, ve hala büyütmenin peşindesin. bence 110 luk bölgeyi küçült !

• hayırrr ondan memnunuz ailecek:)

• başarı oranını söylüyorum : %0

• aslı yok şehir efsanesi

• 92 nin neyini büyütüceksen :O

• yüzücülerin okçuların göğüsleri küçük olur. sporun bir etkisi olmaz bence.

• onlar buyuk goguslu olsalar zaten sporcu olamazlar. yercekimi olayi iste :)

• Öncekileri Göster
    • bence hoş değil :)

• bencede. göğüs normal ebatlarda olmalı.

• * kesinlikle imkansız.* kendini böyle beğenmelisin. erkekler illede büyük göğüs olsun diye düşünmezler.* aşırı bir küçüklüğü varsa, tek yolu estetik operasyon. (çok masraflı değil)

• aslına bakarsan büyük hatta 92 . ama kalçalarımla orantılı olsun istiyorum kalçalarımın ölçüsü 110 :( kum saati olmak istiyorum:)

• Öncekileri Göster
    • Biliyorum erkekler büyük göğüse o kadar da şartlanmış değiller ancak ben sanırım silikon falan düşüneceğim sanırım:) yine de teşekkürler:)

• rica ederim. ama gögüslerin oldukça büyük zaten!

• Ya büyük göğüs hiç güzel olmaz ki!

• hayırrr bence mükemmel:) çok özeniyorum ya

• Öncekileri Göster
    • siz erkekler ne tuhafsınız bir taktır diyorsunuz bi taktırma en güzeli doğalı diyosunuz:D ufff taktırcam valla yaa:)

• ya yok tuhaf değiliz ben küçük severim ama sen büyük seviyorsa taktır.. sonra beni arkadaş olarak ekle bi bakalım olmuşmu:D

• sadece kas olur ama tavsiye etmem..ayrıca büyütücü gibi bir çok ürünlerden de uzak durun.bu sefer vücudunuzun fizyolojisini bozarsınız :s

• aahahaha git git büyütür :D

• aslı astarı yok bunların. 75A isen iyisin. zaten bu sitede -paraşüt kullananlar da dahil- hepsi tahta. i love tahta <3bir de fransız ölçüsünde söylersen büyük görünür.

• 75a k&#252;&#231;&#252;k be. 80c veyahut d, 85a ve b t&#252;rkiye standartlarında ve erkek standartlarında normal. .)

• Silikon For the win.

• evet ama erkek arkada&#351;ım &quot;sakın&quot; diyor:D

• bence yalan

• göğüslerinle barfiks çekebilirsin.bu yöntem 5-6cm çap artışı sağlıyor diye biliyorum..

• kesin do&#287;ruysa ba&#351;layaca&#287;ım, o kadar &#246;zeniyorum b&#252;y&#252;k g&#246;&#287;&#252;se:)

• Gizli cevaplamam gerekiyor göğüslerini okşa uzun süre zevk alarak o zaman büyür.Tabi dediğimi sık sık yaparsan. :))))))))))

• sporla büyümez bence işe yaramaz

Kızlar Ne Diyor 10

• Cerrahi operasyonlar dışında bir yöntem yok..

• Sadece dikleştiriyor fit yapıyor

• spor yapmak büyütmez.

• spor dikleştirir çünkü göğüsteki yağları kasa çevirir bu yüzden daha dik durur.

• masaj yap

• :) i&#351;e yarar mı ama ya kesin emin misin

• evet :|

• Tam tersine spor yapmak göğüsleri küçültür. Hatta doğru spor hareketlerini yapmasan sarkmalar olabilir. Şurada detaylı bir yazı okumanı tavsiye ederim. link

• Avucu doldursun yeter beyb

• Ağırlık çalışarak göğüs kası oluşturabilirsin.

• deneyece&#287;im mutlakaa:)) b&#252;y&#252;r m&#252; peki ger&#231;ekten

• Öncekileri Göster
    • dipdiri olur di mi :)))

• Atlama

• Benimkilerde bir faydasi olmadi hala. Dogumdan sonra sut olayi buyutuyor, ama sonra eski haline geri geliyor gerci bazi kadinlarda buyukluk kaliyor.

• :) evet aynen bazı kadınlar do&#287;um dan da &#246;ylece kalıyor.

Yükleniyor...