Burun estetiği olmak istiyorum. Ameliyat olanlar eksilerini artılarını yazabilir mi?

arkadaşlar bu soruyu size sormaktaki amacım bu konuda hiç bir bilgim olmaması ve ben büyük şehirde oturmuyorum bizim burda estetik cerrah yok. birde... Daha Fazla

Güncellemeler:
ya birde arkadaşlar internette bunun arajtırmasını yaparken bır seye denk geldim japonlar yenı bı alet cıkarmıslar. nose up diye bır bakın ıstersenız bana bıraz sacma geldı ama yorum dolu altı işe yarıyo dıyenler var burnu küçültüyormuş aranızda kullanan var mı :D

En İyi Erkek Görüşü

• devlet hastahanesi bunu yapabiliyor.yalnız orada estetik cerrahları varsa oluyor ve de sadece alçı parası alındıgını biliyorum.çevremden olan var diye yazdım.göz cevresi morarmış ve agrılar olabiliyormus.

Soran beğendi
    • ya olsun ağrı cekmeye razıyım görüntü beni cok tahrik ediyor hemde nefes almamda problem var. cevabın ıcın tesekkurler devlet hastanelerını araştıracagım.

• Öncekileri Göster
    • ya aslında cok cirkın degıl burnum ama ne bılıyım sarısın beyaz tenlı mavi gözlüyüm ınsanlar dırekt suratıma bakıyo halıyle burnum kötü duruyo ;)

• amannn sende yaptıgın soruna bak..sevgilin oldugu gibi kabul edendir.ayrıca saglıgın da yerinde ise o kadar drt etme.