Bende şizofren başlangıcı mı var? Bilgisi olanlardan yardım istiyorum.

Kafamda herşeyi kuruyorum birşeye takmışsam sürekli onu düşünüyorum olur olmadık senaryolar üretiyorum ve zamanla sanırım % 50 inanmaya başlıyorum... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde ufak olayi büyütme başka olaylarla bağdaştirma yeni hikayeler uydurma olabilecek kötü durumlari düşünme,Geçici bir psikolojik durum,bu durumla cok karşi karşiya kaldim cok savaştim,yakin zamanda kurtulmak istiyorsan ve bu durum artik çekilmez bir hal almaya başladiğini düşünüyorsan psikiyatr ile görüşmeni yada psikolojik destek almani öneririm,bu durumun ilerlemesi çözümü zorlaştiriyor,herkezin yaşadiği bir durum merak etme düzelir,bende 3 ay önce ayni durumdaydim ilaç kullandim şuan güzel hissediyorum,daha pozitif ve olumlu düşünüyorum(Vede son olarak geceleri oturma,geceler insani rahatlatir huzur verir sakindir ama cok sinsidir yani erken uyu)

• evet gece cok gec yatıyorum ama bu gercekten ciddi boyutlar almaya basladı erkek arkadasım artık psikytra gitmemi söylüyor ve evet hep olabilecek kötü durumları düsünüyorum sürekli.

• Öncekileri Göster
    • cok tesekkur ederm:)

• özel mesaj atamiyorum burdan cevapliyim istedim, uyku ve basit depresyon ve anksyete bozukluklarında kullanılır,dediğim gibi tippi bilgim yok