Sigarayı bıraktım, ilk günüm. Ne tavsiye edersiniz?

Arkadaşlar sigarayı dün gece son kez içtim ve bıraktım ilk günüm sizce kaç gün sürer bu sigara isteği çünkü çok kötüyüm başım dönüyor nikotin eksikliğinden 2 hafta sonra geçer mi nerdeyse yakcam bi tane offf yhaa

0|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

• çok sevndm buna eer bnu kendi isteğn özgür iradenle yapıosan bu harika bişi çünkü cesaret ister ilk günler böle olması normal çünkü alyuvarındaki hemoglobinlere uzun zmndr bağlı karbon monoksit bunların uzaklaşıp yerni oksijen alması yaklaşık 1 ayı alır o yüzden bu süreç snn için braz zor olucak ama sonunda cidden yediğin yemeklerden bile dha çok zevk alıcaksn buz gibi havada dışarı çıkıp sigara içme işkencesneden kurtulucaksn ve en önemlisi etrafndakilere de zarar vermiceksn.

nese sni kutlarm:)

0|0
Günün KS Videosu

Neco yanıtladı: Kadınları çözdünüz mü?

Kızlar Ne Diyor 15

• 2 haftamı ben 2 ay oldu yak deseler yakarım

0|0
  • Git uyu biraz. Ben tamamen bırakacağına inanıyorum.

0|0
  • aferin

0|0
  • sabırlı ol ya aklına getirme kendine inan ve güven istedikten sora bırakırsın iradene sahip cık:)

0|0
  • sabret geçer inş

0|0
  • süpersin.beyind ebiter bu iş.istiyorsan içmeden durabilirsin.yeterki iste

0|0
  • sıgarayı bırakan cok yemek yer.yuruyuse cık kafanı dagıt.

0|0
  • yak gitsin.

0|0
  • 2 hafta veya en fazla 1 ay sürer. sabret

0|0
  • Sabreden derviş muradına ermiş

0|0
  • Sakız çiğne , meyve ye su iç ve mümkünse c vitamini kullan. bir haftaya tiksinirsin sigaradan merak etme

0|0
  • Zamanla.

0|0
  • sigara bırakılmaz, ara verilir.

0|0
  • uzun bir sure

0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• boşver bu işleri daha yaşın genç. bekle 30 undan sonra bırak.

2|1
  • Sigaranı yakınca "ben nerede yanlış yaptım" diye bir soru aç.

0|0
  • Benden yak afiyet olsun ;)

0|0
  • İlaç tedavisi gör diyecem ama yaşın kaç yeğen?

0|0
  • Kolay gelsin.

0|0
  • Erkeğim diye geçinen bazı kişilksizleri takma kafana ''Dnzhkn''... Ben de sigarayı bırakalı 2 ay oldu. ilk 2 hafta baş dönmesi ve vücudun dengede durmada ki zorlanması hiç geçmeyecek sanmıştım fakat zamanla bu dertten de kurtulacaksın merak etme ;)

0|1
Yükleniyor...