Siyah noktalar için satılan burun bantları işe yarıyor mu?

merhaba kızlar birşeyi merak ettim,hatta annem için soruyorum.satılan burun siyah nokta temizleme bantları işe yarıyormu?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• İşe yarıyordur.. Kahve telvesini soda ile karıştır ve yüze peeling yap.

Doğal bir bant istersende jöle var ya ani pastaların üstüne konulan onu az suyla karıştır ve sorunlu yere sür. kuryunca şıkar.

İyi bir sabun ve deniz süngeri ile cildi temizlemek şart.. Sebamed ürünlerini kullanabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • arkadaşlar kireçlenme ilgili bir arkadaşımın yapmış olduğu bitkisel bir ilaç (sıvı-krem) var kullandım sonuç gayet iyi isteyen arkadaşlar dersaadet2007@hotmail. com dan ulaşsınlar yardımcı olabilirim...

• DÜZELTME : yorumum siyah noktalar içindi yalnışlıkla kireçlenme yazdım onun içinde kullandığım bir krem vardı sayfalar karıştı :)

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 10

• uhu sür kuruyunca soy ...

0|0
    0|0
  • kesinlikle işe yarıyor ama evde kendinde yapabilirsin . karbonat ve tuzu çok az suyla karıştır haftada 2kez çok bastırmadan sür çok iyi geliyor

0|0
    0|0
  • çiller için bişey biliyormusun benim varada bir kaçtane.

sen maske yap tonik kulan tonik anında temizliyor.

0|0
    0|0
    • body shopda çay ağacı özlü kremler var çiller içindde uygun olabilir bence bir bak derim.

• İşe yarıyor ama delikler kalıyor. Ve uzun süre kullandıktan sonra bildiğin kalın siyah kıl çıkıyor. Önermiyorum ben.

0|0
    0|0
  • İşe yarıyor evet

0|0
    0|0
  • 1 yıldır uyeyım 1 yıldır kendımı yırttım burda.nıvea sıyah nokta bandı kullanın temızlıyor dıye

0|0
    0|0
    • kıl?burun ustunden bahsedıyoruz kıldan degıl

• billy gerçekten niveanın işe yarıyor mu?

• Siyah nokta bantı kullansan dai tekrar çıkar tamamen yok olmaz alışmalısın

0|0
    0|0
  • koli bandıyla aynı işlevi görüyo bi ton para da cabası

0|0
    0|0
  • ilk çıktığında acayip işe yarıyordu ama sonradan sanki kaliteyi düşürdüler burnuma yapıştırmadan önceki ile sonraki durum arasında hiç fark olmuyor

0|0
    0|0
  • hiç denemedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...