Boğazım yanıyor nasıl geçer?

boğazımda hafiften yanma var nasıl geçiririm acaba.Tavsiyeniz var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 11

• 110 itfaiye ara

• hasta olman yakın nezle falan olursun sonrasında geçer merak etme ;)

• şule suyu iç

• domatesin suyunu çıkar.

• kaynarsüt iyi gelir

• Muhtemelen hasta oluyorsun vücudun mikrop ile savaşmaya başlamış antibiyotik işe yarar derim ama öyle bilinçsizce antibiyotik alınmaz. eczanede daha basit ve yan etkisi az olan soğuk algınlığı için ilaç vardır

• yanma nasıl oluyorki. gıcık varsa o faranjittir. ağrıyorsa yutkunamıyorsan bademciktir. yanma neden onu bilemedim. ama zeytinyağı yumuşatır boğazı

• boğazını aç bir bakim aaaa de

• c vıtamını ıcın

• salatalıktan uzak dur

adaçayı

• Soğuk algınlığının belirtileri. İlaç iç

Kızlar Ne Diyor 4

• Zencefil ve balı karıştır macun kıvamına gelince ye bir güzel dikkat et biraz acı gelebilir ama olsun faydalı ye bitir. Bunu dışında Bağışıklık sisteminizi güçlü tutarsanız kolay kolay hasta olmazsınız...Kelle paça, işkembe ve tarhana çorbalarını için, ev yoğurdu yapın, ev turşusu kurun onu tüketin. Bunlar doğal probiyortik, vucuda faydalı bakteriler... Eğer bunları yapamıyorsanız probiyotik kapsüller var onlardan da alıp kullanabilirsiniz. Ben bu dediklerimin hepsini yapıyorum ve çok şükür soğuk havalarda sağlıklı kalıyorum. önlemini alacaksın ki hastalanmayacaksın...

• Limonlu sıcak su içebilirsin pastil kullanabilirsin bol ılık su icebilirsin ve ses tellerini fazla yormamaya çalışırsan kısa zamanda geçer

• hastalığın belirtisi. Kalın giy veya başka şekilde önlem al. Ilık tuzlu su iç, pastil, bitki çayı, boğaz fısfısları, gargara yapman rahatlatabilir. Bana iyi geliyor bu tarz durumlarda. Geçmiş olsun

• sirkeli su ile gargara yapın.

birde bal ve limonu karıştırıp bir bardak ılık suya ekleyip için.

Yükleniyor...