Erken adet olabilmek için ne yapmalıyım?

arkadaaslar 18 gün sonra evlenicem düğünüm yaklaştı ama adetim bitti düğün günüde adetli olacağım onu engellemek istiyorum geciktirici istemiyorum başka ne yapabilirim bildiğiniz birşey var mı?yardımınıza ihtiyacım var

Güncellemeler:
slz yanlıs anladınız ben dugune adetlı gırmek ıstemıyorum kanlı kanlı her an cıkıverır korkum o.onun ıcın soruyorum engelleyıcı gecıktırıcı bırsey var mı dıe soruyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 10

• haplar varrrrr

• Bence sorun olmaz dikkat edersin.Sporcular filan kullanıyor duyduğum kadarıyla adet geciktirici haplar ama vücut dengeni bozma bence.Strese girme rahat ol.

• Düğününü ertele.

• primulat-n kullanabilirsin adetini geciktirir yada erkene alır

• en kısa zamanda kadın hastalıkları ve doğum uzmanına başvurun, onun vereceği ilaçlarla sorununuz olmayacaktır düğününüzde,mutluluklar

• İtfaiye çağır

• alalala adam beklesin zaten 3gün önce olucak diorsun sıksın dişini 2-3 gün ne var bunda ille o gün olacak o iş diye brseymi var hey allahım senmi abazasın adammı anlayamadım:)

• bence hiç engelleme. ancak hormon ilaçları bunu yapar. çok tehlikeli.kocana açıkça söyle 3-5 gün daha beklesin. bişi olmaz. herkes senin durumda ama kimse ilaç kullanmıyor. eğer adet düzensizliğin başlarda önünü alamazsın. en doğru yol, açıklamak:)

• vala yazıkk sanaa :))

• Birşey olmaz sonra ilişki kurarsınız.

Kızlar Ne Diyor 9

• Stresten daha erken ya da daha geç olabilirsin. Geciktirici olduğunu duymadım hiç.

• bol bol spor yap, 18 gün boyunca aşırı derecede çok spor yaparsan adetin 1 hafta önce gelir

• aspirin ic

• horman hapları var ama tavsiye etmiyorum çünkü aylar önce başlanıyo tam düzene oturması için senn 18 gün kalmiş bunu şimdi kullanırsan 10-15 gün bile durmadan adetli olabilirsin hatta daha fazla bunu hiç göze alamazsın bence onun için bırak böyle kalsın ayrıca tamamen düzninde bozulabilir

• erken olmanı sağlayan bişey bilmiyorum.söktürücü var ama gecikirsen kullanıyor.En rahatı geciktirici.biraz şişkinlik yapıyor ama başka rahatsızlık vermez merak etme :)

• ya düğüne o şekşlde girme istemiyorum zaten dügünden 3 gün falan önce olacak o yüzden bir kaç gün erken olup bitmesi için yapılacak birsey yok mu:(

• valla sadece düğün ve balayını halletsen yeter. En rahatı geciktirici.Başka ilaç yok malesef.

• Düğünde regl olan arkadaşım vardı . Sıkıntısı olmadı. Erken olma yolu sanrıım yok.

• sen ne sorduğunun farkında değilsin.Kendi sorunu bir daha oku. Geciktirici istemiyorum diye sormuşsun. Güncelleme farklı.

• engeliyemezsin.

• Böyle bir şey yok henüz.

• al 2demet maydanoz ye. ödem attırıcı.. hemen adet olursun.

Yükleniyor...