• Sor
  • Bence

İlk ay hamilelik belirtileri nelerdir?

arkadaşlar belimde arada ağrı oluyor ve midem bulanıyor psikolojik mi diye düşünüyorum. ve adetime bi kaç gün daha var çok meraktayım ve korunmasız... Daha Fazla

Güncellemeler:
yuppii değilmişimm :)

En İyi Görüş

• Olma ihtimalin var tabiki.Adet günün geciktikten sonra 15 gün içinde bir test yapmalısın.Hamilelik belirtileri ne zaman ortaya çıkar link Hamilelik belirtileri nelerdir link

• teşekkür ederim ;)

Erkekler Ne Diyor 11

• kusma bulantı

• bulantı var sadecee :s

• boşver evlisin ya sorun değil çocuk planlarını erkene alırsınız olmazsa..

• eczaneden alacağın test çubuğuna sor

• %99

• gercekten mi...

• yesss

• beklıycem bı kac gun sonra test yaparım sonrada burda durumu guncellerim :S

• Ya ilişkiye girdiğin kocansa neyden korkuyorsun?

• iyide daha çocuk düşünmüyoduk kı :S yenı evlıyız

• olsun hayırlısı olsun de eğer öyle birşey varsa

• E al eczaneden bir Predikteur ve test et..iki dakikanı almaz...böyle kim ne diyecek şimdi...

• arkadaşım bende onu dusundumde regl tarıhı gectıkten sonra dogru cıkıyo onun sonucu ama benım daha 3 gun var :S ben uyku uyuyamıyorum :S:S

• ilk ay pek belli bile olmaz ki. bel agrisi bebek agirligi basladikca olur, mide bulantisi da bebek vucut tuyleri cikiyor ondan denir ornegin.

• Hamile olup olmadığını bu şekilde kimse bilemez ama kafanda kurmaya başladığına göre adetin gecikecek orası kesin :)

• Boşaldıysa eğer ihtimal var ama onun yerine test yaptırsana buraya yazacağına.

• testler şimdi cıkmıyo kı daha1 hafta içinde anca cıkar dogru sonuc

• Belli olmaz biraz bekle ve eczaneden test alın.

Kızlar Ne Diyor 3

• Kanda gebelik testi yaptırmadan ne olursa olsun güvenilmez.

• kanda kaç gunde cıkıyor bı bılgın var mı _?

• Bikaç gun bekle sonra test yap

• işte bak beklıyorum ama uyku tutmuyoooo :S:S

• daha adet günün gelmemiş,gelsinde bir gecikecekmi ona göre merak et.ayrıca eğer hamileysende şöyle düşün demekki hayırlı bir çocuk.genelde isteyenmeyenler öyle olurmuş.sakın aldırma sonuçta anası babası beraber..

• asla aldırmam ben cocugum olsun cok ıstıyorumda eşimle evlılıgım daha oturmus degıl cok tartısmalarımız oluyo :S:S

• anladım umarım gönlüne göre olur

Yükleniyor...