Yorgunum bitkinim hiç bişey yapmaya halim yok... Ben neden böyleyim acaba?

Yorgunum bitkinim hiç bişey yapmaya halim yok.. Sebebini bilmiyorum. Ama hiçbir şey yapmak istemiyorum. Okulu aksatıyorum bugünde gitmedim. Adam akilli arkadaşım bile yok zaten, öğretmenlerin tek derdi benim. Kendimi çok kötü hissediyorum. Hiç enerjim yok. bi yere otur 24 saat bekle deseler hiç zorluk çekmem inanın. depresyondamıyım acaba bilmiyorum.. Hayattan bezmiş durumdayım..Hep bi halsizlik var üzerimde.. Ben neden böyleyim? Nasıl kurtulucam bu durumdan?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yaşadığın şey depresyon büyük ihtimalle. Ruh halin, saydığın şeyler zincir gibi birbiri ardına gelen, birbirini çeken durumlar. Etrafının sana olan tutumu değişsin istiyorsan her şeye kendinden başla... İnsanın kendini motive etmesi gerekiyor mutlaka hayatında tırnağının ucu kadar bile olsa gülümsemene sebep olacak bir şeyler vardır...

Sınıfa girdiğinde insanlara gülümse o ana sana bakmıyor olsalar bile günaydın, merhaba de insanların sana karşı davranışlarını değişmesini beklemeden önce sen değiş... Ayna gibi düşün hayatı sen ona gülümsemezsen o da sana gülümsemez. Pozitif enerji yay etrafına, başta zorlanırsın belki ama gitgide kendiliğinden olmaya başlar

• cok tesekkur ederim ben ekledim

• :) Birbirimizi tanımıyoruz ama beni ablan olarak görmeni isterim. Kullanıcım açık, ekli misin değil misin bilmiyorum ama destek olmak isterim sana

• pozitif olamiyorum hep mutsuzum cok agir seyler yasadim herseyi cok kafama takiyorum şu an bile kafamda binlerce dusunce var olmasini cok istedigim ve bunlari dusunmekten artik kafayi yedigimi hissediyorum :( mesela kilo vermeye calisiyorum haftada 1 kilo tek istedigim bu ama lanet olsunki olmuyo cok kiloluyum yakinda tr ye gidicem insanlarin karsisina bu halde cikamam :( eskiden boyle degildim ben :( bazen olmek istiyorum :( bunlari dusunmekten kafa yormaktan kendimi kaybettim kendimi bulamiyorm

Erkekler Ne Diyor 2

• kendi kendine eleştirirsen en büyük zararı kendin yapmış olursun. hiç kimse seni senden başka üzemez. bedenine sahip çıkabilirler ama ruhuna asla. beyninden başlamalısın değişime. kendini de kasma alçak gönüllü samimi ol. insanlar ile iyi geçinmeye çalış

• artik sadece corba icicem zayiflayana kadar :S diger hersey kilo aldiriyo. corba, meyve ve sebze o kadar .s

• aynen. hazır yiyecekler yeme, çorba iç sadece.

• gunde en az 2 saat yuruyorm ama yememe biraz daha dikkat etmem gerekiyo galiba. napiyim sadece meyve ve sebzeyle mi besleniyim? :S

• Öncekileri Göster
  • arkadaş bulmana gerek yok bir kere adam gibi 2-3 dostun olsun yeter tamam mı

bence kendi dilini anlayabilicek bi sevgili bulmalısın çok rahatlıcaksın inan bana

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende öyleyim son 1 yıl içinde :(

• Ne zamandan beri bu durumdasın?

• oncedende boyleydim ama bu kadar degildi yani son 1 senedir diyebilirim

• aynen bnde öyleyim sorununa çözüm bulursan banada söyle :(

Yükleniyor...