• Sor
  • Bence

Bakanlık onaylı diyen ürünler hakkında bilgi nerden alırım?

Bakanlık onaylı ürünlerin gerçekten bakanlıklar tarafından onaylı olup olmadığını nasıl öğrenirim?Internet sitelerinde bulamadım.

Güncellemeler:
Arkadaşlar ne yazıkki bunu öğrenmek mümkün değil.Zira hem sağlık bakanlığı 184'ü aradım hemde tarım bakanlığı 174'ü aradım ama öğrenemedim çünkü böyle bir kayıt yok diyorlar.Yani öğrenmek imkansız.Tarım bakanlığı beni il tarım bakanlığına yönlendirdi aradım fakat kimse cevap vermiyor.Telefonu aktarıyor santral ama cevap veren yok 5 kere aradım nafile yani bu ülkede herkes kafasına göre billmem ne bakanlığı tarafından onaylı derse bunun aksini ispat edecek bir yer yok.
Tarım bakanlığı bugün resmi internet sitesinde hileli satış yapan 2 tane bal firmasını açıklayacak.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bakanlığı bilmem ama burada orjinal barkot için adres var link ayrıca satış a sunulması için bakanlıktan onayı zaten gerekliyor oluyor.gıdalar da tarım ve köy işleri bak. vs diye

• Evet bu olay iyiymiş ama diğer türlü bakanlıklar hiç ilgilenmiyor.Kaç tane yeri aradım ama aradığım sorunun cevabını bulamadım.

• Öncekileri Göster
    • Ben bu geciktiriciler konusunda 1 haftadır araştırma yapıyorum ve bu geciktirici sprey ve krem yerine muadil olarak eczanede satılan ürünler olduğunuda öğrendim.Örnek olarak emla krem vemcain pump sprey ve xylocain pump sprey aynı işi görüyormuş hemde daha ucuza local anestezi ürünleri

• Verdiğim link'te yorumlara bakarsan orada diyorki bir yorumcu yanma yapıyor.Evet doğru söylüyor yanma yapıyor gerçekten penis kısmında bu bile sağlıksız olduğunu gösterir bence ayrıca şikayet etmek bir yana bunları piyasaya sürerken engel olmak gerekiyor.Tabi bu ürünü hangi şirket hangi isim ile satıyor oda tartışılır.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• tarım ilaçı olarak onay alıyorlar o yuzden onay veriliyor başka bir açıklaması yok.

Yükleniyor...