KBB doktoru olanlar varsa buraya bakabilir misin? İşitme cihazı kullanıyorum normal duyabilmek icin?

işitme kaybım var, işitme cihazı kullanıyorum kulağıma takılınca duyabiliyorum doğuştan değil, sonradan oldu. ameliyat olma ihtimalim var mı ? vücuduma göre işitme %59 sanırım kulaklarım çıkarınca az duyabiliyorum mesela dolabı kapatınca duyabiliyorum annem kulağıma yaklaşınca duyabiliyorum yakından. sence ameliyat olma ihtimalim var mı mutlaka bana yardım edebilir misiniz :S ücreti ne kadar onu da bilmeliyim :S hatırladığım kadarıyla 5 yaşımdan beri kullanıyorum sanırım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• merhaba,kbb uzmanı değilim ama uz.ortodontistim.ameliyata karar verebilmek için işitme kaybının tam olarak neyden kaynaklandığını bilmek gerekiyor.yanı iç iletim mi,orta iletim mi,dış iletim mi? sorun tam olarak neyden kaynaklanıyor? konuşmanda bozukluk var mı? bir de işitme cihazının özellikleri ve çeşidi nedir?

• hmm anladım sorun degil sen bilirsin

• profilimde gerçek adım yazıyor,pek deşifre etmek istemiyorum.onun için gizliyim.

• bilmiyorum neyse bakıcaz bi şekilde :-s sen neden gizlisin :S

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 7

• merhaba canım nasılsın. umarım iyisindir baş dönmesi gibi bi hastalığın varsa bu kesinlikle orta kulaktan dolayı dönüyodur. yada kulak zarın delik olabilir. kesinlikle korkacak bişe yok. saı-kın korkma aynısı bendede var. ameliyatla tedavi olabiliyosun tkr geçmiş olsun görüşmek üzere. kib..

• KULAK ZARINDA YA ÇÖKME VAR YADA KULAK ZARIN DELİK OLABİLİR. AYNI SI BENDEDE VAR EN KISA ZAMANDA KBB YE GÖRÜNMELİSİSN İLERDE YÜZ FELCİ VE BAŞ DÖNMESİ YAPABİLİR. KARDEŞİM. GEÇMİŞ OLSUN.

• merhaba canım nasılsın. umarım iyisindir baş dönmesi gibi bi hastalığın varsa bu kesinlikle orta kulaktan dolayı dönüyodur. yada kulak zarın delik olabilir. kesinlikle korkacak bişe yok. saı-kın korkma aynısı bendede var. ameliyatla tedavi olabiliyosun tkr geçmiş olsun görüşmek üzere. kib..

• baş dönmesi var bende, sağol seninde geçmiş olsun dikkatli ol

• En mantıklısı bir hastaneye gitmek buradan olmaz bu işler.

• benım ev arkadasım ısıtme cıhazları uzmanı kendısı bu ısın teknık kısmında turkıyedekı ender ınsanlardan bırısıdır . şu an ona sordum ve aynen söyle dedı

""amelıyat kesınlıkle tavsıye etmıyorum işitme cıhazını kullanmaya dvm etsın ve işitme kaybı sabıt kalır bu sebeple anlama kaybınında ılerlemesını engeller işitme cıhazı""

mutlaka bıldıgı bırsey vardır bunu dıyerekden ama sen tatmın olmassan genede baska uzmanlara sordurabılırsın . allah saglık sıfa versın

• sağol da ben 5 yaşımdan beri işitme cihazı kullanıyorum ama bu benim sıkıntılıyımla yaşıyorum işitme cihazımı takıp cıkarmaktan yoruldum yani bilemiyorum üzülsem de olsun Allah büyüktür

• Duyma kaybının bilinen on binlerce farklı nedeni vardır. Bu nedenle ameliyat olabilmen için ilk olarak duyma kaybının nedeninin kesin olarak bilinmesi lazım. Daha sonra ameliyatın işe yarayıp yaramayacağı ve nasıl bir ameliyat yapıalacağı değerlendirilebilir.

• kulaklık kullanmanın zararları

• boşver tanışalım biz

• onunla alakası yok dalga mı geciyorsun işitme cihazı diyorum

• yani gençler yüksek seste kulaklıkla müzik dinliyorlar ya bebeim

• Öncekileri Göster
  • bunu gidip bir doktora danışman senin işin daha faydalı olmaz mı? sence..ki hani ameliyat olma ihitmalini kaçımız bilebiliriz ki burada..var deyip seni unutlandırıp..aslında yok olduğunu öğrenmen daha acı sanki..

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...