Balık yağı hapı tam olarak ne işe yarıyor?

Arkadaşlar, balık yağı hapı tam olarak ne işe yarıyor ? kilo mu aldırıyor boy mu uzatıyor ? Bilgisi olan ya da kullananlar ne gibi etkiler gördüğünü yazarlar mıı ? Öpüyorm. :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Balık yağı kalp damar sağlığı. Nöronlar arası ileti aktarımı başta olmak üzere bir çok faydaya sahiptir. Yalnız bunu yapan balık yağı asididir. Kaliteli bir balık yağı asiti kilo aldırmaz askine düzenli kullanımda ayda 1-2 kilo bile verdirir yağ oranı yüksek kişilerde. Çünkü vücutta yağ yakımını hızlandırmaktadır. Ben bir firmada çalışıyorum ve çalıştığım firmanın balık yağı dünyanın en kaliteli balık yağıdır övünmek gibi olmasın :)Eczanelerde gidip alabileceğiniz balık yağları çoğunlukla kalitesizdir. İçerisinde Omega 3 Omega 6 ve Omega 9 vardır. Omega 3 balık yağı Omega 6 hayvansal yağ Omega 9 ise bitkisel yağdır. Siz balık yağı aldığınızı zannedersiniz fakat size aslında alakasız ürünler verilir. Firma ismi ve marka söyleyemiyorum malesef burada firma politikamız gereği. Daha kapsamlı bilgi isteirse verebilirim :D

• bana özelden markayı atarmısınız

Erkekler Ne Diyor 7

• Balık yağında bulunan Omega 3 vücut için çok faydalıdıır.Haftada 2 ya da 3 kez balık yemeyenler için kullanımı önerilir.Gün aşırı olamk üzere 3 kez kullanman yeterli haftada.Yararlarına gelince eğer balık yemiyorsan mutalaka la derim.Önerebileceğim markada var istersen.Balık yağının faydaları link

• kilo almak için kullanılır aynı zamanda omega-3 desteği içinde kullanılır. Ben çok kullandım hiç kilo alamadım fakat 3 ay spora gittim 15 kilo aldım tabi göbeğe gitmedi o kilolar =))

• kilo aldırıyor..kanı temizliyor..

• kullandım fakat pek bir etkisini gormedim ama 2-3 yıl sonra yuklu bir kilo alımı gerçekleşti onla alakası varmıdır bilmem

• onu kullanmak yerine balın kendisini yemen daha faydalı olur

• bu hap insanı süpermen yapıyo

• çok faydalı ama belli yaşa kadar faydası var

Kızlar Ne Diyor 6

• her ne kadar toplum da kilo aldırdığı bilinse de doğru kullanıldığında kilo aldırmaz.kalp ve damar sağlığında etkilidir kötü kolestorele karşı vücudu destekler,iltihap ve ödemin atılmasına yardımcı olur.beyindeki sinir hücreleri arasındaki iletimi hızlandırarak anlamayı kolaylaştırır. link bu omega-3 hakkında yapılan bilimsel araştırmalardan birini anlatıyor.eğer omega-3 yemekten sonra içersen kilo alırsın,omega3 omega-6 ile birleştiğinde etkili bir bileşik oluşturur bu yüzden yemekle birlikte tüketilmesi gerekir ve bu şekilde alındığında kilo aldırmaz.

• vucudunun daha sağlıklı olmasına yardımcı oluyor içindeki omega3 sayesindekilo aldırmaz kendimi bildim bileli dönem dönem kullanırım hiç bir zaman kiloma etkisi olmadı. çocukluk döneminde kullanıldığında belki boy uzatmaya yardımcıdır ama mucizevi bir etkisi olduğunu sanmam boy için.özellikle yeterince balık tüketmiyorsan kesinlikle tavsiye ederim belki balık yağının etkisi gözle görülen birşey değil ama vucudun yenilenmesi için etkili

• Ben kullanıyorum.kilo almak için soruyorsan o tek başına işe yaramıyor.

• Omega 3 verir hafızanı kuvvetlendirir ama evet kiloda yapar.vucudun direncini artırması için aç karnına yutulur.

• şişiriyo diye duydum

• bagısıklık gıuclendirio

Yükleniyor...