Sırtımdaki kist mi sizce?

Sırtımda nohut büyüklüğünde bir sertlik var, önceleri sivilce sanmıştım ama sertleşti ve kaldı öyle. Ne büyüyor ne küçülüyor. Bu ne olabilir bilgisi olan var mı arkadaşlar? Doktora zaten gideceğim ama şimdilik bir bilgi istiyorum gerçekten bilenlerden.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yağ bezesi kıl dönmesi falan olabilr en kısa zamanda git derim

Erkekler Ne Diyor 6

• Yağ bezesi türü birşeydir.Doktora görünmen de fayda var.Görüntü olarak hoşlanmıyorsan aldırabilirsin zaten.

• Eğer sıkmaya çalıştı isen bu nedenle sertleşmiş olabilir. Endişe edilecek bir durum olduğunu düşünmüyorum.

• Doktorhouse gel lan buraya...Ergen mergen ama bu işlerden anlıyor hayta

• Gerek kalmadı, cevaplarımı aldım sanki :)

• yağ bezesi olabilir kist olsa ağrı yapar

• sivilcede olabilir..içeriden cıkmıstır..sarımsak sürün

• Size zararı yoksa endişe etmeye gerek yok. Yağ bezesidir muhtemelen. Zamanla ya büyür ya da küçülür. Eğer rahatsız olmuyorsan sıkıntı yok... Zaman zaman karşılaşıyoruz...

Kızlar Ne Diyor 6

• Yağ bezesidir.

• Buyuk ihtimal yag bezesidir

• Önemli olduğunu sanmıyorum ama siz yine de ihamli elden bırakmayın bir dermatologa gözükün.

• yag bezesi olabilir de olmayabilir de : Lipomlar hareketli urlardır biz buna yag bezesi diyoruz.. hareketli ise yag bezesidir..

• Oynaması gerek fakat acılen sen bir dermatolaojıye gıtmelisin

• Hareketli derken?

• aynı, babamda da var. link

• yağ bezesi falan olabilir bence ya da içerden bir iltahap hatta içinde kıl bile olabilir ama öyle birşeyse korkma çözümü kolay hemen kist diye de düşünme sırtta çünkü orda kist duymadım ama nadirende olabilir mi bilmiyorum :s

Yükleniyor...