• Sor
  • Bence

Hangi şampuan? Dove mi Elidor mu Elseve mi ?

Hangisinden memnunsunuz ? degilsiniz ? (NEDEN) acıklamalı ?artııı elseve bakım yağı kullanan var mı? Bu üründen memnunmusunuz kızlar ?

Güncellemeler:
gurlesmesı ve uzaması ıcın sarımsaklı sampuan kullanan var mıpeki ?
hangi markayı onerırsınız ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Hiçbiri, çünkü bir çoğu kimyasal ve kremli şampuanlar. Krem saç köküne temas ettiğinde dökülme yapıyo. Sadece saç uçlarına belli miktar sürmek lazım. Bu markaların hiçbirini sevmem, Nude Organics Gratis'te satılıyo. Organicum, Novocrin Placenta da öneriliyo.

• thalıa sarımsaklı sampuan duydunuzmu peki ?

• Öncekileri Göster
    • peki tesekkür ederim xkhats :)

• Rica ederim Gizli, bir doktora danışsan saçın için daha iyi sonuç alırsın :)

Erkekler Ne Diyor 9

• John Frieda. Oldukça başarılı.

• Elseve

• perwoll halı şampuanı 0_0

• hacı şakir

• Ortalama 10 yılı aşkın süredir Panten kullanıyorum fena da değil saçlarım

• Argan yağlı bir şampuan kullanıyorum ,saçları güçlendirdiği için.Elidor'un kokusu çok güzel oluyor ayrıca .Bazen sen Elidor kullanıyorsun dediklerim oluyor.

• Argan yaglı sampuan sacınızı yaglandırmıyor mu peki ?

• Öncekileri Göster
    • tesekkur ederim :)

• Önemli değil hanımefendi :)
      Argan yağlı şampuanı tavsiye ederim,güçlendiriyor.Özelliği olmayan bir şampuan kullanmaktan iyidir sonuçta.

• clear man

• Clear men tek geçerim <3

• herkesin sac dibine gore degisir

Kızlar Ne Diyor 15

• syoss.

• Elidor ve dove'den menunum.

• hangilerini kullanıyorsunuz ?

elidor argan yagı babasu ve dove arındırıcı olanı arasınd akalıyorum bende

• Elidor saç tipime uygun serisinden kullanıyorum, dove'de bir ara nemlendirici bakım kullanmıştım.

• Elseve elbette.

• elseve cok döküyor sacımı canım.elidor cok iyi

• peki yenı cıkan olanını tavsıye edermısın sarı renkte olan argan yağı ve babasu içeren ?

• Öncekileri Göster
    • şu an elimde elseve arı sütlü şampuan var .bilmiyorum ya kafanı karıştırmim:)

• peki tesekkur ederim :)

• panteneciyim.

• benim cildimde saçım çok yağlı.o yüzden yağlı şampuanlara gelemiyorum.helede bakım yağları falan çok kötü geliyor. saçıma en iyi gelen panten oldu valla

• Dalin = paraben yok, saçlarım tüy gibi yumuşacık oluyo, duştan civciv şeklinde çıkıyorum.

• dalinle makyajınıda temızlıyorsundur sen smdi :))

• Nope, L'occitane kullanıyorum.

• Elidoru sakına kullanma kepekten kurtulamazsın ben kullandım ve çok kepek yaptı en iyisi pantene hem çok düzel kokuyo hemde saçı canlılaştırıyo :)

• ya peki uzaması ıcın ne yapmam gerekıyor lutfen bılgınız varsa yardımcı olurmusunuz kuafor fena sekılde saclarımı kesti ıyıkı kırık al dedık belımdekı sac omuzlarımda yaa sacım hem ınce yaglı kuru :/

• Öncekileri Göster
    • Ya reklamlarda gördüğüm bioblas var bilindik istersen dene :)

• onun doktugunu okumusdum o yuzden denemekden kacınıyorum :) bıraz daha arastırayım :) tsk ederim tkrr

• elseve

• pantene iyidir

• Elseve iyidir.

• çoğu şampuanı denedim. gliss'i tek geçerim. siyah olanı harika. yumuşaklık ve hafiflik konusunda. ama saçlarım çok geç uzadığı için şimdi bioblas sarmaşık özlü kullanıyorum bundanda çok memnunum 1 ay olmadan 1.5 cm uzadı saçlarım. normalde çok geç uzar. ayrıca blendax maya özlü hacim konusunda harika. onun dışında dove elidor falan hiç tercih etmiyorum. bu arada saçında boya yoksa bitkisel şampuanları öneririm

• Sakin ol şampuan, elseve.

• Elseve. komple onarıcı 5 harika yumuşacık yapıyor.

• kuru ve yıpranmıs saca faydası var mıpeki ? neme ıhtıyacı var sacın (:

• Evet saç kremiyle birlikte kullanınca var. benimde kuruydu saçlarım şuan iyi

Yükleniyor...