Hangi şampuan? Dove mi Elidor mu Elseve mi ?

Hangisinden memnunsunuz ? degilsiniz ? (NEDEN) acıklamalı ?artııı elseve bakım yağı kullanan var mı? Bu üründen memnunmusunuz kızlar ?

Güncellemeler:
gurlesmesı ve uzaması ıcın sarımsaklı sampuan kullanan var mıpeki ?
hangi markayı onerırsınız ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hiçbiri, çünkü bir çoğu kimyasal ve kremli şampuanlar. Krem saç köküne temas ettiğinde dökülme yapıyo. Sadece saç uçlarına belli miktar sürmek lazım. Bu markaların hiçbirini sevmem, Nude Organics Gratis'te satılıyo. Organicum, Novocrin Placenta da öneriliyo.

• Rica ederim Gizli, bir doktora danışsan saçın için daha iyi sonuç alırsın :)

• peki tesekkür ederim xkhats :)

• Duydum ama hiç kullanmadım, üstte yazanlar daha faydalıdır. Bunların yanında bakım yağı ya da vitamin kullanırsan daha çok faydasını görürsün.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 9

• herkesin sac dibine gore degisir

• clear man

• hacı şakir

• John Frieda. Oldukça başarılı.

• Elseve

• Clear men tek geçerim <3

• perwoll halı şampuanı 0_0

• Ortalama 10 yılı aşkın süredir Panten kullanıyorum fena da değil saçlarım

• Argan yağlı bir şampuan kullanıyorum ,saçları güçlendirdiği için.Elidor'un kokusu çok güzel oluyor ayrıca .Bazen sen Elidor kullanıyorsun dediklerim oluyor.

• Önemli değil hanımefendi :)
      Argan yağlı şampuanı tavsiye ederim,güçlendiriyor.Özelliği olmayan bir şampuan kullanmaktan iyidir sonuçta.

• tesekkur ederim :)

• Ersağ'ın ürünlerinde bulabilirsin.
      Süpermarketlerde Pantene'in ürününü de bulabilirsin Argan yağlı.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 14

• Elidoru sakına kullanma kepekten kurtulamazsın ben kullandım ve çok kepek yaptı en iyisi pantene hem çok düzel kokuyo hemde saçı canlılaştırıyo :)

• onun doktugunu okumusdum o yuzden denemekden kacınıyorum :) bıraz daha arastırayım :) tsk ederim tkrr

• Ya reklamlarda gördüğüm bioblas var bilindik istersen dene :)

• tesekkur ederim nazlı hanım. bunları netten bende gördüm zeytinyağını denedim arındırması zaman alıyor benim için :) calısıyorum vakıt yok :) sacımıda duzlestırıyorum. elseve mucızevı yag aldım bu zahmetlı degıl bana gore :) bu urunu duydunuzmu ? ya da buna benzer bı urun?

• Öncekileri Göster
  • elseve

• pantene iyidir

• panteneciyim.

• benim cildimde saçım çok yağlı.o yüzden yağlı şampuanlara gelemiyorum.helede bakım yağları falan çok kötü geliyor. saçıma en iyi gelen panten oldu valla

• Elseve iyidir.

• çoğu şampuanı denedim. gliss'i tek geçerim. siyah olanı harika. yumuşaklık ve hafiflik konusunda. ama saçlarım çok geç uzadığı için şimdi bioblas sarmaşık özlü kullanıyorum bundanda çok memnunum 1 ay olmadan 1.5 cm uzadı saçlarım. normalde çok geç uzar. ayrıca blendax maya özlü hacim konusunda harika. onun dışında dove elidor falan hiç tercih etmiyorum. bu arada saçında boya yoksa bitkisel şampuanları öneririm

• syoss.

• Elidor ve dove'den menunum.

• Elidor saç tipime uygun serisinden kullanıyorum, dove'de bir ara nemlendirici bakım kullanmıştım.

• hangilerini kullanıyorsunuz ?

elidor argan yagı babasu ve dove arındırıcı olanı arasınd akalıyorum bende

• Dalin = paraben yok, saçlarım tüy gibi yumuşacık oluyo, duştan civciv şeklinde çıkıyorum.

• Nope, L'occitane kullanıyorum.

• dalinle makyajınıda temızlıyorsundur sen smdi :))

• elseve cok döküyor sacımı canım.elidor cok iyi

• peki tesekkur ederim :)

• şu an elimde elseve arı sütlü şampuan var .bilmiyorum ya kafanı karıştırmim:)

• elidor sacı cok dokuyor dıyolar ya :/ hangı sacıma elıme uzatsam bı yerden bısı duyuyorum hevesım kacıo almaya :(

• Öncekileri Göster
  • Elseve elbette.

• Elseve. komple onarıcı 5 harika yumuşacık yapıyor.

• Evet saç kremiyle birlikte kullanınca var. benimde kuruydu saçlarım şuan iyi

• kuru ve yıpranmıs saca faydası var mıpeki ? neme ıhtıyacı var sacın (:

• Sakin ol şampuan, elseve.

Yükleniyor...