• Sor
  • Bence

Kız sünnetçi doktor gördünüz mü hiç?

Üç gün önce özel bir polikinik-hastanede iğne vurdururken hemen yan tarafımdaki sedyemsi yatakta hanım bir doktor sünnet yapıyordu. Garipsemedim ama ilginç geldi. Siz de hiç rastladınız mı ? :) nette bunlar var: link link link link

Güncellemeler:
bu sünnetçi Türkiye'den :)
link

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Şu diş teli olandan ürktüm harbiden :D

• diş teli olan mı, ha şu gülümseyen cellat hahaha :)

Kızlar Ne Diyor 14

• karı koca sünnet yapan doktor tanıdığım var

• görmedim bayanların el atmadığı bir o kalmıştı

• he vallah haklısın. :D

• görmemiştim.

• peki.

• Görmedim :O

• Brazilyada cok var :)

• Brezilya'da ne işi var sünnetçinin yahu :D

• Benim yari turk oldgum gibi, Brazilyada yasayan turkler de var :) Onlar icin cok fazla ;) Turk de fazla onlar da

• ilginç bir brezilyalı ha. 1. dünya savaşında türk ordusunda görev yapan bir venezualla'lı subay varmış. bayağı faydalı işler yapmış. suriye-filistin cephesinde ingilizlere karşı türk ordusunda bulunmuş ve savaşmış. biliyor muydun ? :)

• O sünnetçi değil doktormuş.. Eski sünnetçiler dr değildir :)

• her doktor sünnet yapmaz, o doktor sünnetçi işte. diplomalı yani. artık zaman değişti her mesleğin, her sanatın diploması var ya. bak: link :)

• gördüm 2 sokak ötede:( bi kız sünnetçi eksikti :(

• iyi tamam o da oldu işte. benim yaşadığım şehirde belediye otobüsü şoförlerinin, metro vatmanlarının çoğu bayandır. sünnetçiliği de elimizden aldınızı hadi bakalım :)

• ilkdefa görüyorum

• bilgi çağı dedikleri bu işte. internet. :)

• görmedim ve ben daha önce hiç sünnetçi grmdm ^^

• doğru işin olmaz zaten :)

• kesin bu fotoları facebooka da atmıştır kadınların yüzündeki sevince bakar mısın arkadas...Ayrıca ben olsam yapamazdım be cinselliğe bakış açım değişir ıyk :S

• iyi de cinsellikle ne alaka ŞizofrenikDüşler, çocuk onlar, ötekiler de sağlıkçı :)

• Öncekileri Göster
    • hahaha onu profesörlere havale edersiniz o zaman olur biter :D

• :D

• Cerrahtır o.

• sünnetçi cerrah :D

• Sünneti yapanlar cerahhlardır:) fakat bu linktekiler necidir bilemiyorum :)

• sünnetçi işte belli olmuyor mu :D

• Öncekileri Göster
    • Bu işleri hemşirelere bırkamamak gerek bu zaman da cerrah ıyıdır.. Ve bayan bir cerrah da bu olayı yapar neticede..

• yok be büyütülecek bir operasyon değil. sağlık memuru, hemşire veya baba mesleği olarak yapanlar var her yerde. yeter ki ortam hijyenik olsun.

• Yok artik yaaa.kesecek baska bisey bulamadilarmi

• ekmek parası olunca bulduklarını kesiyorlar işte :)

• sünnet genel olarak çocuk cerrahları ve ürologların işi.çocuk cerrahlarınıda yüzde 15i falan bayan tahmnmce hemşirelerden ve bayan genel cerrahlardanda sünnet yapan var o yüzden bayan sünnetçi baya var ülkemzde

• bende görmemiştim tam olarak nedir bunların ingilizce meslek adları yada ne olarak geçiyor...

• ingilizcesi mi ? circumcision sünnet olduğuna göre o da circumcisioner olabilir. iyi de sen neden gizlisin şimdi yaw :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben çok duyuyorum bayan doktorların sünnet yaptığını.

• evet sonuçta cerrahi bir operasyon

• 2.linkteki sünnetçi iyimiş, la benim sünnetçinin adı Yusuf idi ciddi ciddi..siz anlayın artık

• hahahha amma güldüm hot nan:D:D

• hala adını unutmadın demek :D

• nasıl unutayım, amcaoğlu,teyzeoğulları,dayıoğulları hep aynı adamın eline verdik :D
      bir jenerasyon sünnetçi yusufun verdiği şekille büyüdü:D

• yok artık diyorum başkada bişe demiyorum..

• yani çocuğun olsa kız sünnetçiye güvenip teslim etmez misin ? illa kelli felli dede mi olacak sünnetçi dediğin göbekli elinde siyah çantasıyla, sert bakışlı... yani öyle bişe mi olmalı sünnetçi dediğin :D :D

• mazallah feminist bi sünnetçiye denk geliriz erkek olsun.. :))

• bu ne yemin ederim midem bulandı.

• kana dayanamıyorsun heralde :)

• Kivresi kim kivresi oda kız olsun.

• valla benim gördüğüm çocuğun başında anası vardı artık kirveden sayılır mı bilemem :)

• gördüm yeğenimin sünnetini gerçekleştiren kişi bayandı :)

• sünnet de bi cerrahi operasyondur bunda şaşılacak bişey yok bence

• bence de...

• Varsa ikinci kez sünnet olabilirim o.O

• yok hemen sevinme uyuşturup kesiyorlar, bişe anlamazsın hahahaha :D

• Hadi ya tüh :D

• bize neden denk gelmedi.Bize anca şişko ve yaşlı amcalar denk geliyo

• hahaha :D

• Öncekileri Göster
    • denk gelse ne fark ederdi ki zaten hacı o yaşta. sadece çiş yapmaya yarayan bir organ işte, başka fonksiyonu mu var sanki uyuşturup makası atıyor işte sağlıkçı abla :D

• en azından erkek değil.amca bana aç bakalım şeyini diyo ya :))

• vay vay erkeklerin haline

• bu meslek de gitti elden. geçen petrolde bayan pompa elemanı gördüm. dedim vay vay erkeklerin haline :D

• erkeler yeni icat bulamaları veya yeni meslek icat etmeleri lazım

• kesinlikle haklısın. kadınların o meslekleri elimizden alması en az 30 yıl sürer :) :)

• DAHA NELER YA DOKTOR CERRAH DESEN NEYSEDE

• türkiyede yaygın olsaydı kadın sünnetçi, inanın abazanlar 25 30 yaşında sünnet olurdu :)

• o yaşa kadar bekleyeni kimse sünnet etmez dostum. anca cellata havale ederler. giyotin gibi bişe yani :D

• hayret kadınlar bindiği dalı kesmez dermişim D:

• hahaha :D ilginç bir yaklaşım.

• şişli etfalde butun cıldıyecıler bayan...

• gördüm ben sünnetçim onun gördüğü kadar görmemiş:(

• kusura bakma ama bişe anlamadım yazdığından KuZuu bey :)

• sünnetçiden fazla penis gören kız gördüm demek istedim:)

• sünnetçinin gördükleri penis sayılmaz zaten. onlar pipiciktir :D :D

• doktor onlar bende zaten hastanede olmusum tören falan yapmamıslar :(

• sen artık çocuğuna yaparsın tören :)

Yükleniyor...