Erkek saç modasında gri dönemi başlıyor! Erkeklere gri saç yakışıyor mu?

Gizli Üye
2016'da kadınların gözde rengi griydi ama bu sezon erkekler bu trendi ele aldı.
Erkek saç modasında gri dönemi başlıyor! Erkeklere gri saç yakışıyor mu?
Bence yakışıyor! Bir tutam olgunluk katıyor ve kesinlikle marjinal olmayı severlerin denemesi gereken bir renk. 💙 Geçen sezon nadir de olsa bu trende öncülük eden erkekleri görmüştük ama bu sezon gri dönemi sizin için başlıyor (=
Erkek saç modasında gri dönemi başlıyor! Erkeklere gri saç yakışıyor mu?
Erkekler, bu yaz farklı bir 'siz' olmaya ne dersiniz?
#MarjinalErkekÇekiciliği
Erkek saç modasında gri dönemi başlıyor! Erkeklere gri saç yakışıyor mu?