Hayatın koşuşturmacasında yıpranan saçlara nasıl bir onarıcı bakım uyguluyorsunuz?

Ben mi daha fazla yoruluyorum saçlarım mı, tartışılır. İşten eve geldiğimde ben bir köşeye yığılırken bir bakıyorum, saçlarım da kendini salıyor. :/ Siz neler uyguluyorsunuz? #HayatBildigiGibiGelsin diyebiliyor musunuz?

0|0
327

En İyi Erkek Görüşü

• Zeytinyağlı el yapımı sabun uyguluyorum. Her gemlikten geçişte alırım. Gözleri yakıyor ama süper ötesi canlandırıyor saçı da deriyi de.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Saclarima herhangi bir kozmetik kullanmak yerine kil kullaniyorum ve gayet ise yariyor canim guclendirmede. yeşil sabun da parlakligi artiriyor. tabi herkes kullanamaz ama sac dokulmelerini deriye nufuz eden o kimyasal maddelerden cok cok daha iyidir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Uygulamıyorum bisey.

0|0
    0|0
  • Soruna cevaben sunu diyim. Banyo yapıyorum. Bir de şampuan haftada 2 3

0|0
    0|0
  • iyi ki kelim. öyle bir derdim yok.

1|0
    0|0
  • duşta en son saç kremi yedirip yıkıyorum. dışarı çıkınca da o kremi sürüyorum iyi hissettiriyor ama iyi mi yapıyorum bilmiyorum. ne dersiniz?

0|0
    0|0
  • su sadece su yağlanmasını önlemek yeterli

0|0
    0|0
  • Benim yöntem çok basit

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 31

• argan yağı kesinlikle tavsiye ederim ama avon gibi bir markadan değil tabi :)
    John Frıeda kullanabilirsin.

0|0
    0|0
  • Sinemaki+tatlı badem yaği+bemiks ampul karışımını haftada bir sürüyorm. 1 saat bekleyip yikiyorm. Saci uzatiyo, yeniden yapilandiriyo, ışıl ışıl görünmesini sağlıyo.

0|0
    0|0
  • hindistan cevizi yag argan yag... yumurta mayonez maskesi... urban urunleri guzel... b5 sampuan kullan.. maske kullan perapen icermeyenden.. yumurta ye.. yogurt yee. dax al kullan... tecrube konusuyooo bunlarin bir kismini yap. vitamin al iç.. al sana bakim

0|0
    0|0
  • bebe şampuanı kullanıyorum Dalin hem gözümü yakmio hemdeki katkısız zararsız en güzeli misssss gibi kokuyor saçlarım ve sağlıklı uzun Dalin sayesinde bici bici😄

0|0
    0|0
  • Zeytinyağ
    badem yağı 👍

0|0
    0|0
  • ya biraz tuaf gelecek dediklerim ama yüzde yüz garantili birsey zeytin yağının içine sarımsak rendeliyor biraz bekletip sacıma uyguluyrum 1 saat kadar bekletip yıkıyorum... koku ıslakken var gıbı geliyor ama kuruyunca koku falan kalmıyor.. sac hem canlı hemde cok uzuyor benım sacım kalcalarımda sureklıde kestırıyorum :) mutlaka dene tavsıye ederim canım

0|1
    0|0
  • Hindistan cevizi yağı, ama kavanozda ve ham olan soğuk presle yapılmış.
    Ve Elidor un yeşil olan krem saç spreyi normal saclar icin olani her banyodan sonra saci taramadan önce sıkıyorum.

0|0
    0|0
  • Elidorun turuncu şişe ve dove kırık uçlar için olanını kullanıyorum benim saçıma iyi gelen marka dove o yüzden başka sampuan kullanmamaya dikkar ediyorum

0|0
    0|0
  • Bir şey kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • hindistan cevizi yagi kullaniyorum

0|0
    0|0
  • ben yıprandım sac ne halt etsin

0|0
    0|0
  • Saç serumu kullan.. güçlendirir

0|0
    0|0
  • Hindistan cevizi yagı kullanırım

0|0
    0|0
  • Hindistan cevizi yağı, doğal zeytinyağı ve bal karışımı.

0|0
    0|0
  • Saçlarımı açıyorum biraz hava alsınlar diye

0|0
    0|0
  • Toz toprak sinir stres etkiliyor

0|0
    0|0
  • Argan yağı bazen zeytinyağı kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • Argan yağı sürüyorum

0|0
    0|0
  • Zeytinyağı yumurta sarısı sürüp bekletilecek, ve yıkadıktan sonra argan yağı

0|0
    0|0
  • Çok fazla şeyler..

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    11
Yükleniyor...