Hayatın koşuşturmacasında yıpranan saçlara nasıl bir onarıcı bakım uyguluyorsunuz?

Ben mi daha fazla yoruluyorum saçlarım mı, tartışılır. İşten eve geldiğimde ben bir köşeye yığılırken bir bakıyorum, saçlarım da kendini salıyor. :/ Siz neler uyguluyorsunuz? #HayatBildigiGibiGelsin diyebiliyor musunuz?

0|0
28|5

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• iyi ki kelim. öyle bir derdim yok.

1|0
    0|0
  • Uygulamıyorum bisey.

0|0
    0|0
  • Zeytinyağlı el yapımı sabun uyguluyorum. Her gemlikten geçişte alırım. Gözleri yakıyor ama süper ötesi canlandırıyor saçı da deriyi de.

0|0
    0|0
  • Soruna cevaben sunu diyim. Banyo yapıyorum. Bir de şampuan haftada 2 3

0|0
    0|0
  • Benim yöntem çok basit

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• Sinemaki+tatlı badem yaği+bemiks ampul karışımını haftada bir sürüyorm. 1 saat bekleyip yikiyorm. Saci uzatiyo, yeniden yapilandiriyo, ışıl ışıl görünmesini sağlıyo.

0|0
    0|0
  • hindistan cevizi yag argan yag... yumurta mayonez maskesi... urban urunleri guzel... b5 sampuan kullan.. maske kullan perapen icermeyenden.. yumurta ye.. yogurt yee. dax al kullan... tecrube konusuyooo bunlarin bir kismini yap. vitamin al iç.. al sana bakim

0|0
    0|0
  • bebe şampuanı kullanıyorum Dalin hem gözümü yakmio hemdeki katkısız zararsız en güzeli misssss gibi kokuyor saçlarım ve sağlıklı uzun Dalin sayesinde bici bici😄

0|0
    0|0
  • 2 haftada bir doğal zeytinyağıyla kür yapıyorum :)

0|0
    0|0
  • Bir şey kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • ben yıprandım sac ne halt etsin

0|0
    0|0
  • Elidorun turuncu şişe ve dove kırık uçlar için olanını kullanıyorum benim saçıma iyi gelen marka dove o yüzden başka sampuan kullanmamaya dikkar ediyorum

0|0
    0|0
  • Hindistan cevizi yağı, ama kavanozda ve ham olan soğuk presle yapılmış.
    Ve Elidor un yeşil olan krem saç spreyi normal saclar icin olani her banyodan sonra saci taramadan önce sıkıyorum.

0|0
    0|0
  • Zeytinyağ
    badem yağı 👍

0|0
    0|0
  • Hindistan cevizi yagı kullanırım

0|0
    0|0
  • Saçlarımı açıyorum biraz hava alsınlar diye

0|0
    0|0
  • Toz toprak sinir stres etkiliyor

0|0
    0|0
  • zeytinyaği efsanevi yöntem

0|0
    0|0
  • Saç bakım yağımı dersin maskesi mi dersin gliss i paket şeklinde alıom. Ama nankör saçlar

0|0
    0|0
  • Saç serumu kullan.. güçlendirir

0|0
    0|0
  • Argan yağı sürüyorum

0|0
    0|0
  • argan yağı kesinlikle tavsiye ederim ama avon gibi bir markadan değil tabi :)
    John Frıeda kullanabilirsin.

0|0
    0|0
  • Hindistan cevizi yağı kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca bende 15 yağ karışımı var. Kuaförüm yapıp verdi. Mükemmel iş görüyor. Birde ayda bir kırıklarını hafif derecede almada yarar var

0|0
    0|0
  • Çok fazla şeyler..

0|0
    0|0
  • hindistan cevizi yagi kullaniyorum

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    8
Yükleniyor...