Hayatın koşuşturmacasında yıpranan saçlara nasıl bir onarıcı bakım uyguluyorsunuz?

Ben mi daha fazla yoruluyorum saçlarım mı, tartışılır. İşten eve geldiğimde ben bir köşeye yığılırken bir bakıyorum, saçlarım da kendini salıyor. :/ Siz neler uyguluyorsunuz? #HayatBildigiGibiGelsin diyebiliyor musunuz?

0|0
4513

En İyi Erkek Görüşü

• Zeytinyağlı el yapımı sabun uyguluyorum. Her gemlikten geçişte alırım. Gözleri yakıyor ama süper ötesi canlandırıyor saçı da deriyi de.

1|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Saclarima herhangi bir kozmetik kullanmak yerine kil kullaniyorum ve gayet ise yariyor canim guclendirmede. yeşil sabun da parlakligi artiriyor. tabi herkes kullanamaz ama sac dokulmelerini deriye nufuz eden o kimyasal maddelerden cok cok daha iyidir.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• uygulamiyorum çünkü sacim pek yok

0|0
    0|0
  • Buradan duyuruyorum iğrenç olan yıpranmış saçlarım Ahmet Maranki nin şampuanı ile eski haline döndü bende hayata döndüm ciddiyim.

0|0
    0|0
  • Uygulamıyorum bisey.

0|0
    0|0
  • Soruna cevaben sunu diyim. Banyo yapıyorum. Bir de şampuan haftada 2 3

0|0
    0|0
  • iyi ki kelim. öyle bir derdim yok.

1|0
    0|1
  • en güzeli zeytin yagi gür parlak yumusak saclar icin denemelisin

1|0
    0|0
  • Vuruyorum 3 numaraya kafam rahat saç ile mi uğraşacam onca koşuşturmanın arasında bide

0|0
    0|0
  • daha yeni sarımsaklı zeytin yağı kürünü saçima uyguladim 😁

0|0
    0|0
  • duşta en son saç kremi yedirip yıkıyorum. dışarı çıkınca da o kremi sürüyorum iyi hissettiriyor ama iyi mi yapıyorum bilmiyorum. ne dersiniz?

0|0
    0|0
  • yumurta sarısı zeytin yağı

1|0
    0|0
  • su sadece su yağlanmasını önlemek yeterli

0|0
    0|0
  • Benim yöntem çok basit

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 44

• Kızlar saclarınız icin ezaneden evicen, bemiks, bepanthen ampul alıp kırıcaksınız bir fısfıslı şişeye bosaltıcaksınız icersine tatlı badem yagı ve hint yagı alıp ilave edip calkalıcaksınız ama ampullerin hepsini mutlaka kırın. Ucuz birşey merak etmeyin ve saclarınız rapunzel kıvamına ulasır internetten arastırabilirsiniz saclarıda uzatıyor ve güclü saglıklı saclara ulasabilirsiniz

2|0
    0|0
  • ilk olarak saç kremi, saç besliyici serumu, saç maskesi ve saç tipime uygun bir şampuan tercih ederim daha sonra da saçlarımı günde en az 3 defa tararım, fön, maşa aletlerinden saçlarımı uzak tutarım ve de hafta da en az 2 kere saçıma hint, zeytinyağı yağı gibi saçı beskeyen soğal yağlardan kullanırım

0|0
    0|0
    • kışın saçını nasıl kurutuyorsun saç nezlesi ölüyormuşsun

• saçlarımı kurutmadan önce havluyu ütülüyorum daha sonra hemen saçımı 2-3 dakka havluyla kurutuyorum nemli oluyor biraz ama sorun olmuyor eğer dışarı çıkmayacaksam acil bir işim yoksa kurutma makinası kullanmıyorum

• Ya ben hemen üşütüyorum

• argan yağı kesinlikle tavsiye ederim ama avon gibi bir markadan değil tabi :)
    John Frıeda kullanabilirsin.

0|0
    0|0
  • hindistan cevizi yagini sac dibime dahil uyguluyorum gece bekletip sabah yikiyorum cok ise yariyo tavsiye ederom

0|0
    0|0
  • Zeytinyağ
    badem yağı 👍

0|0
    0|0
  • karardan aldığım yav karışımını sürüyorum arada
    bazen hindistan cevizi yahu sürüyorum
    yatıp uyuyorum bu şekilde sabah yemiyorum gayet güzel sağlıklı saçlarım var ve belinden daha aşağıda uzunlugu

0|0
    0|0
  • ya biraz tuaf gelecek dediklerim ama yüzde yüz garantili birsey zeytin yağının içine sarımsak rendeliyor biraz bekletip sacıma uyguluyrum 1 saat kadar bekletip yıkıyorum... koku ıslakken var gıbı geliyor ama kuruyunca koku falan kalmıyor.. sac hem canlı hemde cok uzuyor benım sacım kalcalarımda sureklıde kestırıyorum :) mutlaka dene tavsıye ederim canım

1|2
    0|0
  • Sinemaki+tatlı badem yaği+bemiks ampul karışımını haftada bir sürüyorm. 1 saat bekleyip yikiyorm. Saci uzatiyo, yeniden yapilandiriyo, ışıl ışıl görünmesini sağlıyo.

0|0
    0|0
  • hindistan cevizi yag argan yag... yumurta mayonez maskesi... urban urunleri guzel... b5 sampuan kullan.. maske kullan perapen icermeyenden.. yumurta ye.. yogurt yee. dax al kullan... tecrube konusuyooo bunlarin bir kismini yap. vitamin al iç.. al sana bakim

0|0
    0|0
  • Bir şey kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • bebe şampuanı kullanıyorum Dalin hem gözümü yakmio hemdeki katkısız zararsız en güzeli misssss gibi kokuyor saçlarım ve sağlıklı uzun Dalin sayesinde bici bici😄

0|0
    0|0
  • Hindistan cevizi yağı, ama kavanozda ve ham olan soğuk presle yapılmış.
    Ve Elidor un yeşil olan krem saç spreyi normal saclar icin olani her banyodan sonra saci taramadan önce sıkıyorum.

0|0
    0|0
  • soğan suyu kullanıyorum vitamin ve minarel açısından çok zengin hem besliyor hem uzatıyor. onun dışında badem yağı ve argan yağı iyi geliyor

0|0
    0|0
  • otacının ısırgan otlu şampuanı, içerisine çam terebentini karıştırıp duş sonrası nemli saça argan yağı sürüyorum. Hindistan cevisi yağıyla da haftada 1 gün maske yapabilirsin, yumuşacık oluyor

0|0
    0|0
  • Psikologa götürüyorum

1|1
    1|0
  • Elidorun turuncu şişe ve dove kırık uçlar için olanını kullanıyorum benim saçıma iyi gelen marka dove o yüzden başka sampuan kullanmamaya dikkar ediyorum

0|0
    0|0
  • ben yıprandım sac ne halt etsin

0|0
    0|0
  • hindistan cevizi yagi kullaniyorum

0|0
    0|0
  • Her saç yıkamasından sonra argan yağı sürüyorum.

Haftada 2 kez hindistan cevizi yağı sürüp en az 2 saat bekletiyorum.

Ayda 1 kez yumurta, zeytinyağı ve limon karışımı maskesi uyguluyorum.

0|1
    0|0
    • Duştan sonra argan yağı sürünce yağ saçından nasıl gidiyor? Yeniden yıkanmak gerekmiyor mu?

• Argan yağı bazen zeytinyağı kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    24
Yükleniyor...