Çok istediğin halde saçlarını yıpratacağını bildiğin için yapamadığın şey hangisi?

Biz yeni şeylere hazırız, ama saçlarımız hazır mı?

• Arada bir kıvırcık-kabarık saç modelleri denemek istiyorum…
    A seç
  • Saçımı çılgın bir renge boyamak istiyorum ama cesaret edemiyorum.
    B seç
  • Yazın denizden çıkmayayım, güneşten saç rengim açılsın istiyorum ama yıpranmasından korkuyorum.
    C seç
  • Havuza bayılıyorum ama klor saça zarar verdiği için girmiyorum.
    D seç
  • Saçımı kurutmak konusunda bile tereddüt ediyorum!
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

12|19
377188

En İyi Kız Görüşü

• Saçlarımı fön çekmek için bile tereddüt ediyorum.

13|0
    2|4

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 376

• Hepsine cesaretim var çünkü saçlarım sağlam. 😇

6|1
    7|4
  • Zaten fön çekmiyorum ve bakım yapıyorum gayet sağlıklı saçlarım.

4|1
    3|3
  • Röfle der susarım 😞

1|3
    7|6
  • Uzun bir süre saçıma boya dahi sürmedim ama bakımla aslında sevdiğimiz şeylerin zararlarından korunabiliyoruz :)

1|0
    4|4
  • F şıkkı, hepsi. Adeta saçlarım keçelere özeniyor. Her fırsatta keçe gibi oluyor.

1|0
    5|4
  • Aslında hiçbirinden korkmuyorum saçlarımın bakımını yaptırıyorum. Onarıcı bakım serisi ile saclarım her zaman güvende.

0|0
    12|11
  • Elidor valla yeni seri çıktı diye heyecan yaptım gittim aldım ama sadece ambalajda değişiklik vardı bence. İçerik aynıydı birazcık kokusunu falan değiştirseydiniz bari 😂😂😂 neyse ben B şıkkı diyorum 😂😂

2|0
    0|0
  • herşeyi yapıyorum sen saçlarına çılgınlar gibi bakım yaparsan hiç birşeyden çekinmeyip herşeyde yapabilirsin bukleymiş çılgın renkmiş hepsini yapıyorumda şu an saçlarım turuncu tonlarda onları değiştirmek istiyorum ki buda bir kaç hafta içinde saçlarımı gri yapıcam

1|0
    0|0
  • Saçlarımı platin seviyorum ve platine boyatıyorum. Aşırı yıpranma meydana geliyor. Ki bu yıpranma da hiç bir şekilde geçmiyor sadece hafifliyor. Hafiflemesi için de market ürünleri değil profesyonel ürünleri kullanmak gerekiyor. Bu konuda da tek tavsiyem kerestese. En azından saç kopmuyor 😀

0|0
    0|0
  • kurutmaya bile korkuyorum yilranicak diye

2|1
    0|0
  • O çılgın renge sonunda boyattım🙈Saçını güya en çok yıpratanlardanım. Saçlarım iki kez komple açıldı ve maviye boyandı, boyadığım boyanın markası"Manic Panic" müthiş! Hiçbir boya bu kadar yumuşak yapmıyor saçı! Deniz, havuz, banyo hepsinin sonrası elidorun bakım spreyini kullanıyorum. Saçlarıma da sürekli fön çekiyorum. Saçı tek yıpratan şey permadır. Bir kere yaptırdım saçlarım kazık gibi oldu. Bir daha asla yapmayacağım tek şey!

0|0
    0|0
  • ben saçlarımı kıvırcık yapmak istiyorum ama hiçbi zaman doğal gibi durmuyo kıvırcık saçlılar çok tatlı oluyo şu anda zaten hiç bişey yapamıyorum baya kestirdikten sonra bu uzamış hali buna şükür tabi valla saç kestirerek stres atmak dünyanın en kötü şeyi ya 😂😂

0|0
    0|0
  • Saçımı çılgın bir renge boyamak istiyorum ama cesaret edemiyorum. bu arada görselleri de sen mi yükledin?

0|0
    0|0
  • Saç kurutmak, fön çekmek vs bunlarız saçlarımıza zarar verdiğini biliyoruz. Şahsen oyumu fön, kurutma makinesinden yana kullanıyorum.

0|0
    0|1
  • Son şık çok tatlı😀

0|1
    0|0
  • Elidor gibi uygun fiyatlı ve her yerde bulabileceğim saç ürünlerini kullanmak istiyorum ama saçlarımın yıpranmasından korktuğum için kullanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Saçlarımı kırmızı ya da maviye boyamak... korka korka yaptım uzun süre kullandım da ama akıllandım... böylr marjinal renklerin hepsi aylık bakım istiyor ve naparsan yap saçı mahfediyor.. oyüzden artık vazgeçtim

0|0
    0|0
  • valla mor mavi yeşil yaptım sonra yandı zaten sonra siyaha boyadım. kuaför akana kadar boyama dedi dokunmuyorum biraz akmaya başladı zaten. yansa da yaşasın renkli saçlaaar

0|0
    0|0
  • Senelerdir siyah ve tonları kullanıyorum kaşlarımın rengi siyah olduğundan dolayı ve uçlarını ne kadar açtırmak istesem de senelerdir uyguladığım siyah saç rengi nedeniyle asla cesaret edemiyorum...

0|0
    0|0
  • Sacini boyatsan basra renge milet ne der ne gozle bakar korkusuyla kendi hayatimizi istedigimiz gibi yaşamıyoruz boyle hayatin ben

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    356

Erkekler Ne Diyor 187

• Saçlarımı zamanında Eminem gibi yapacaktım. O zamanlar animatör olarak çalışıyordum. Sonra vazgeçtim.

0|0
    0|0
  • Saçımı açmak istiyordum. Fakat yıpratıyormuş.

0|0
    0|1
  • Saçlarım efsane bakımlı ve parlak

0|0
    0|1
  • Saçları yıpratmamak için
    #Elidor'u seçin

#Elidor, saçların yeni sevgilisi
    media.giphy.com/media/11h3eWMjG0Farm/giphy.gif

0|1
    0|0
  • Yıpranacağını bildiğim için yapmadığım değil, yaptığım; saçlarımı çok ince olarak kestirmek ve hatta kazıtmak.

0|0
    0|0
  • Beni kandıramazsınız

1|1
    0|1
  • Emmoğlu ben küçükken dalinle yıkanırken bile gözlerimi kapatırdım
    Sizin bu reklamlarına filan hiç güvenmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Kesınlıkle havuzun saça zarar vermesı yoksa evın dıbınde ımkanım var hergun gırebılırım olımpık havuza.

0|0
    0|0
  • Yıka ve çık. Doğal haline bırak. Bırak ki, üzmesin o da seni. ;)

0|0
    0|0
  • Saçlarım da hazır.

1|1
    0|0
  • Saçım yok elidor abla.

2|0
    0|0
  • Küçüklüğümden beri dalgalı ve pamuk gibi yumuşak saçlarımı Elidor ile yıkadığım için bunların hiçbirini yapmaktan çekinmiyorum. Zaten ailede dazlak yok, bu da genetiksel. Saçlarım dökülmez benim. :))

0|0
    0|0
  • Wax yerine limon sürüyorum. Babadan da gelen saç dökülmesi olunca bir hayli korkuyor insan ya dökülürse diye :)

0|0
    0|0
  • Saçlarımı yıkadıkdan sonra fön çekmeyi bırak dolaptaki en yumuşak havluyu bulamayınca kurulamıyorum bile sert havlu, fön, düzleştirici iki tel saç var onlarıda bunlara yedirmem :))

0|1
    0|0
  • Biri bakımlı erkek, erkekte saç demiş. Güzel bakım yaparım.
    Asla fön çekmem. Saç kurutmanın soğuk hava kısmıyla kuruturum ve kesinlikle iyonizerli bir makina kullanmaya dikkat ederim. Kuru iken saç taramam. Argan yağı, zeytin yağı vs ayda 2 bakım uygularım.

0|0
    0|0
  • marimo yeşili yapamıyorum :(

upload.wikimedia.org/.../Roronoa_Zoro.jpg

1|0
    0|0
  • Fön gerçekten saçlara çok zarar veriyor. Saçları yakıp yıpratıyor. Buna rağmen müşterilerim fonden vazgeçmezdi. Her şeye rağmen fon çekmek şart

0|0
    0|0
  • Hiç birisinden korkmuyorum ki ben :))
    iyiyim böyle

0|0
    0|0
  • Oksijen suyu sürmek :D

0|0
    0|0
  • saçıma hiçbir şey sürmüyorum şekil vermek adına :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    167
Yükleniyor...