Çok istediğin halde saçlarını yıpratacağını bildiğin için yapamadığın şey hangisi?

Biz yeni şeylere hazırız, ama saçlarımız hazır mı?

• Arada bir kıvırcık-kabarık saç modelleri denemek istiyorum…
    A seç
  • Saçımı çılgın bir renge boyamak istiyorum ama cesaret edemiyorum.
    B seç
  • Yazın denizden çıkmayayım, güneşten saç rengim açılsın istiyorum ama yıpranmasından korkuyorum.
    C seç
  • Havuza bayılıyorum ama klor saça zarar verdiği için girmiyorum.
    D seç
  • Saçımı kurutmak konusunda bile tereddüt ediyorum!
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

4|11
288|144

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 288

• Hepsine cesaretim var çünkü saçlarım sağlam. 😇

5|1
    5|2
  • Saçlarımı fön çekmek için bile tereddüt ediyorum.

6|0
    1|2
  • Zaten fön çekmiyorum ve bakım yapıyorum gayet sağlıklı saçlarım.

3|0
    1|2
  • Uzun bir süre saçıma boya dahi sürmedim ama bakımla aslında sevdiğimiz şeylerin zararlarından korunabiliyoruz :)

1|0
    1|2
  • Aslında hiçbirinden korkmuyorum saçlarımın bakımını yaptırıyorum. Onarıcı bakım serisi ile saclarım her zaman güvende.

0|0
    1|1
  • Röfle der susarım 😞

1|2
    4|4
  • F şıkkı, hepsi. Adeta saçlarım keçelere özeniyor. Her fırsatta keçe gibi oluyor.

1|0
    3|2
  • Elidor valla yeni seri çıktı diye heyecan yaptım gittim aldım ama sadece ambalajda değişiklik vardı bence. İçerik aynıydı birazcık kokusunu falan değiştirseydiniz bari 😂😂😂 neyse ben B şıkkı diyorum 😂😂

2|0
    0|0
  • herşeyi yapıyorum sen saçlarına çılgınlar gibi bakım yaparsan hiç birşeyden çekinmeyip herşeyde yapabilirsin bukleymiş çılgın renkmiş hepsini yapıyorumda şu an saçlarım turuncu tonlarda onları değiştirmek istiyorum ki buda bir kaç hafta içinde saçlarımı gri yapıcam

1|0
    0|0
  • Renk değiştirmek istiyorum ve kendimi tanıdığımdan bir başlarsan her çılgın rengi denemeden durabileceğimi sanmıyorum. Ve bu beni üzüyor umarım bir gün cesaretimi toplar bir adım atabilirim

0|2
    0|0
  • Saç kurutmak, fön çekmek vs bunlarız saçlarımıza zarar verdiğini biliyoruz. Şahsen oyumu fön, kurutma makinesinden yana kullanıyorum.

0|0
    0|1
  • Son şık çok tatlı😀

0|1
    0|0
  • Sacini boyatsan basra renge milet ne der ne gozle bakar korkusuyla kendi hayatimizi istedigimiz gibi yaşamıyoruz boyle hayatin ben

0|0
    0|0
  • Kurutmak en büyük çile.

0|0
    0|0
  • istedigimi yapiyorum cünkü güclü saclara sahibim 😉😉👉😂

1|0
    0|0
  • zaten renkli saçlarım var ama hep koyu renkler kullandım şimdiki de lacivert kızıl kar beyazı saçlarım olsun isterdim kullanılması gereken açıcılardan filan ve tam istediğim beyazlığı elde edemekten korktuğum için yaptırmıyorum

0|0
    0|0
  • Denemekten cekinmedim istediğim bütün renklere boyadım. Sonuçlarına da katlandım.

0|0
    0|0
  • Saçımı çılgın bir renge boyamak istiyorum ama cesaret edemiyorum. bu arada görselleri de sen mi yükledin?

0|0
    0|0
  • saçımı ben daha duzlestirmiyorum bile.

0|0
    0|0
  • En son mor icin siyah boyali saclarimi actirdim yaktim popomdaki saclari kulagima kadar kesmek zorunda kaldim. Daha da diyecek bir seyim yok by.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    268

Erkekler Ne Diyor 144

• Saçımı kurutmaya bile korkuyorum ben. Havluyla kurutunca kırılır, yıpranır diye düşünüyorum :/

4|0
    0|0
  • Saçımı açmak istiyordum. Fakat yıpratıyormuş.

0|0
    0|0
  • Saçlarım efsane bakımlı ve parlak

0|0
    0|0
  • Saçları yıpratmamak için
    #Elidor'u seçin

#Elidor, saçların yeni sevgilisi
    media.giphy.com/media/11h3eWMjG0Farm/giphy.gif

0|1
    0|0
  • Yıpranacağını bildiğim için yapmadığım değil, yaptığım; saçlarımı çok ince olarak kestirmek ve hatta kazıtmak.

0|0
    0|0
  • Emmoğlu ben küçükken dalinle yıkanırken bile gözlerimi kapatırdım
    Sizin bu reklamlarına filan hiç güvenmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Kesınlıkle havuzun saça zarar vermesı yoksa evın dıbınde ımkanım var hergun gırebılırım olımpık havuza.

0|0
    0|0
  • Saçlarımı zamanında Eminem gibi yapacaktım. O zamanlar animatör olarak çalışıyordum. Sonra vazgeçtim.

0|0
    0|0
  • Yıka ve çık. Doğal haline bırak. Bırak ki, üzmesin o da seni. ;)

0|0
    0|0
  • Elidor kullanıcı olarak çok memnunum ve parlak güçlü dokulmeyen saçlara sahibim
    teşekkürler Elidor. formülünüz ne acabam
    birde bir soru daha şampuan reklamında oynuyacak saça sahip miyim 🙈🙈

0|0
    0|0
  • Saçım yok elidor abla.

2|0
    0|0
  • marimo yeşili yapamıyorum :(

upload.wikimedia.org/.../Roronoa_Zoro.jpg

1|0
    0|0
  • Fön gerçekten saçlara çok zarar veriyor. Saçları yakıp yıpratıyor. Buna rağmen müşterilerim fonden vazgeçmezdi. Her şeye rağmen fon çekmek şart

0|0
    0|0
  • Hiç birisinden korkmuyorum ki ben :))
    iyiyim böyle

0|0
    0|0
  • saçıma hiçbir şey sürmüyorum şekil vermek adına :)

0|0
    0|0
  • Düzleştiriyordum kahküllerimi, bıraktım. Bir erkek olarak artık ihtiyacım olmadığının kanaatindeyim.

0|0
    0|0
  • Ne çok çılgın renk meraklısı varmış. Bence klasik renkler tercihleriniz arasında öncelikli olsun. Ara sıra rastlamak güzel ama her yerde yeşil, mor, pembe renkler görmek o kadar da güzel olmaz bence.

0|0
    0|0
  • hepsini yaparim saclarim guzel:)

0|0
    0|0
  • Elidor bu siteye sponsor mu

1|1
    0|0
  • yok oyle bir şey

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam