Kapat

Avon mu Oriflame mi?

Bence oriflame avon'dan iyi çünkü tamamen doğal isveç'te üretiliyor ve ürünleri de güzel... .. sizce ?

0|0
143|62

En İyi Erkek Görüşü

• Her ikisininde güzel yönlerini var. Oriflame urunleri cok guzel kullaniyorum. İkisi arasinda bir secim derseniz oriflame, farkli olarak yerli bir firma ve 50 yilin uzerimde geisi olan kazanc olarak oriflame den bir tik yukarida cunku kopya helal sertifikasi var. Dogrudan satis dernegi uyesi Ben Huncalife derim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oriflame'nin sağlık bakanlığından izni var fakat avonun yok bildiğim kadarıyla,ayrıca oriflame hayvanlar üzerinde test yapmıyor ürünlerini..2-3 lira fazla verip oriflame alınmasını tavsiye ederim,ürünleri gayet güzel..

1|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 61

Kızlar Ne Diyor 142

• Ben hem avon hemde oriflame temsilcisiyim. Her ürün her cilde iyi gelicek diye birşey yok maalesef. Avonun ürünleri sattığım halde bende alerji yapıyor. O yüzden ben sadece rujlarını ve parfümlerini kullanabiliyorum. Bitkisel olmayan hiçbir ürünü yüzüme süremiyorum. Bu olay aslında kişinin cildi ile alakalı. İlk defa kullanacağınız bir ürünü az birşey sürerek deneyin. Reaksiyon veriyorsa zaten kullanmazsınız. Alerji durumlarında kimden satın aldı iseniz o kişiye bildirin ve ürünü firma iade alıyor diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • avonun maskaralarını hiç bir markaya değişmem.. diğer marka için yorum yapamam kullanmadım hiç ama avonun diğer hiç bir ürününü beğemiyorum.

0|0
    0|0
    • bende avon'un maskaralarını kullanıyorum ve cook memnunum fondoten olarak hangisi olurki acaba

• kaliteden kastınıza bağlı. Ben güzellik uzmanıyım ve şunu söyleyebilirim ki her iki markada tamamen kimyasal içeren kozmetiklerdir. Bitkisel içerikli ürünlerin fiyatı normal olarak daha pahalıdır bu firmalara göre. Size farklı bir firmanın ürünlerini tavsiye edebilirim.

0|0
    0|0
    • hangi firma?

• Merhaba, Lr ürünlerini tavsiye ederim, dermokozmetik ürünler olup dermatest ve sağlık bakanlığı onaylıdır. Aloevera serisi her türlü cilt probleminde kullanılmaktadır.

• kullandım orta ne çok beğendim ne beğenmedim özellikle avonun bazı rujları ve allıkları alerji yaptı oriflame in ise bazı saç bakım ürünlerini kullandımda benim saç tipim çok hassas ve maalesef bende kuruluk ve dökülme yaptı o yüzden pek tercih ettiğim marka değildir ikiside

0|0
    0|0
    • Yavrum birde farması var onu dene. Bitkisel ürünler satıyor.

• @SibelErdem ablam çok teşekkür ederim makyaj için estee lauder ve clinique kullanıyorum ama saç için belki 100 den farklı ürün denedim ama o kadar bela bir saç tipim varki hepsi bir şeyleri bozdu ama en son kerastase nin bir dünya farklı serumları ile filan karıştırınca dökülme yapmayan bir şeyler elde etmeyi başardım

• Hadi bakalım sevindim saç dökülmesi bahar aylarında daha çok artar. Bide şampuanının içine çam terebentin kat 25-30 damla gibi. Çalkala ve kullan. Hem yeni saç çıkartıyor hemde devamlı kullanımda saç dökülmesini azaltıyor. Ben öyle yapıyorum bayağı bir işe yaradı. Zararı olan birşey değil bir dene istersen.

• ikisi de ama oriflame daha cok

1|0
    0|0
  • ikisininde ayrı güzel ürünleri var ama makyaj ve parfümde avon cilt ve krem ürünlerinde kesinlikle oriflame

2|1
    0|0
  • Oriflame bilmiyorum avonun far away ve ultra seksi güzel ikiside 70 galiba

0|0
    0|0
  • Oriflame Avon'dan daha güzel daha kaliteli ve daha pahalı. Ama parfümleri uzun süre kalıcı olmaz çünkü tamamen çiçeklerden üretiliyor.
    Kalıcılık ve ucuz mal arıyorsan Avon, kalite doğallık arıyorsan Oriflame al.

0|0
    0|0
  • kesınlıkle avon orıflama cok pahalı
    ıkısıınde yapıyorum ama en cokk kazanc avonda

1|0
    0|0
  • kesinlikle oriflame... hem kullanan hem satan biri olarak söylüyorum ama cilt bakım ürünlerinde ikiside değil amway. renkli kozmetikte avon çok gerilerde artık.

0|0
    0|0
  • avon yurtdısında cogu ulkede yasak tarm bakanlıgı ıznı de yok dıye bılıyorm e bı kremnden sonra egzama oldm orıflame derm ama maybellıne den sonra tabı :)

0|0
    0|0
  • Avon ama sadece parfümleri gerisi boş...

1|0
    0|0
  • Amway :)

0|0
    0|0
  • avon

1|0
    0|0
    • Kndiniz satip indirimli almyı dşndnz mü hiç

• yok düşünmedim daha önce her katologdan alıyordum şimdi ihtiyaşım olursa alıyorum ya da indirimdeyse

• Hem kendi iht. Alıp hemde cevrenize satarak kazanç elde edeblrsnz ilglnrseniz yrdmcı olayım

• Oriflame kesinlikle. Daha kalıcı ve kokuları daha güzel

0|0
    0|0
  • Oriflame

0|0
    0|0
  • Temsilci aracılığıyla satış yapan hiçbir markayı sevmiyorum.
    Ürünleri de vasat zaten.

0|0
    0|0
  • Oriflame hiç kullanmadım.
    Avon alıyorum.

0|0
    0|0
  • Avon-Amway karışık

1|0
    0|0
  • Ikisinide kullanmiyorm. Birbirinden berbat

0|0
    0|0
  • Oriflama

0|0
    0|0
  • Avon pazar malı gibi.

0|0
    0|0
  • Avon.

1|0
    0|0
  • avon kullnmıyorum

oriflame tercih ederim

0|1
    0|0
  • Orıflame daha iyi bence çok memnunum ben daha önce avonda kullandım ama

0|0
    0|0
  • Oriflame

0|0
    0|0
  • kendi internet ağını kurabılıyosan eger ya da bıkac bın lıra yatırım yaparsan cok mantıklı işler var evde orneın ben kılık kıyafet satıodum bı ara merterden bı dukkan kadar kıyafet alıp ewımde bı sene kadar bu ısı yaptım. ama sunu da solım asırı iğrenç bı durum bence cagrı hızmetlerıne gırıp satıs yapmak daha az rısklı

1|0
    0|0
  • Avon

0|0
    0|0
  • Avon tercih ediyorum genelde

0|0
    0|0
  • Geçen hafta avondan aldığım bir siyah nokta kremi yüzümü mahvetti. Anca geçti bir daha ne oradan bir şey alırım nee de kullanırım. Bir tek parfümleri güzel.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    112
Yükleniyor...