Çok dikkat çekici olmak güzelleşmek istiyorum, nasıl başarabilirim?

Çok dikkat çekici olmak güzelleşmek istiyorum, nasıl başarabilirim?

Fiziğim müsait ama biraz değişime ihtiyacım var bunu nasıl başarabilirim, nelerden başlamalıyım? imaja kadar

Güncellemeler:
kızlar nasıl gıyınmelı neşer yakısır fiziki yapıya gore lınk atarmısnız rıca etsem
ay dılımı essek arısı soksun yazamadım dogru durstt hahaha:D
dekolteli seyler gıymıyorum arkadaslar cınsel yonden dıkkat cekmek ıstemıyorum oramı buramı acarak:)

0|0
2213

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle gülümse..Canın sıkkınken dahi gülümse, olumsuz durumlarda bile olumsuz yorumlardan uzak dur..

dedikodu yapanları yanında tutma..bir bahaneyle uzaklaş..yorumunu isterlerse konuyu değiştir lafı çevir..yapma..

kendine özen göster. mutlaka öylesindir ama temiz ol..bir kot t-shirt bile giysen tertemiz pırıl pırıl ol...sade ama şık ol..bir şal, bir tek bilezikle bile tamamladığın bir kıyafet seni günlerce akıllarda tutar..

gülümse dedim ya..o ifadeyi dur bulayım netten..pişmiş kelle gibi gez demiyorum..böyle birşey..

link

pozitif değil mi?

içten ol...bağırmadan konuş..

aklıma bunlar geldi:) dikkat çekeceğine eminim

5|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• daha dişi özelliklerini ön plana çıkartan elbiseler etekler giy o zaman. Dekolteli kıyafetler giy ama ölçüsüne dikkat et. Her yerinden verirsen bu sefer bayağı durur üzerinde. Yani göğüs dekoltesi vereceksen mini olmamalı eteğin yada elbisen ya da tam tersi işte. Maktajın dikkat çekici olsun ama abartıya kaçmasın, güneş gözlüğünü daha sık kullan hayatında cildin yumuşaksa eğer kolları açık kıyafetler giy ve açık renk dikkat çeken bir kol saati kullan. Eğer mini etek giymeyi düşünüyosan mutlaka çizme veya bot giy(kış mevsiminde özellikle) başkaaa ha bir de saçların eğer sarıysa mutlaka şimdi olduğundan daha farklı forma getir ve sürekli aynı saçı kullanma uzunsa kısalt kısaysa uzat ve ara sıra değişik modeller yap bunları yaparsan dikkat çekici ve güzel olabilirsin diye düşünüyorum inşallah yardımcı olmuşumdur:)

3|0
    0|0
    • saol canım ama dekoltelı seyler gıymıyorum gersı cok yardımcı oldu:)

• hımm baştan söleseydin ona ağırlık verirdim :D rica ederim ayrıca

• Bakımlı saçlar , şık bir giyim , yürüyüş ve hareketlerde kıvamında olmalı .

2|0
    0|0
  • Hayırdır ama ne ? çok dikkat çekici olunca ne olacak ? ordumu kuracaksın devlet mi kuracakın anlamadım ?

1|1
    4|0
  • dikkat çekici olmak kolay dediğin gibi fizikde güzelse dekolteye ağırlık ver yeter,ama güzellik ALLAH vergisi sonradan olunmuyor..

1|0
    2|0
    • oramı buramı acarak cınsel obje olmak ıstemıyorum guzellğe gelınce her ınsan varlık guzldr yanlız bakıma gerek vardr hepsı bu

• yazdıgınla dusuncen aynı deıl kusura bakma bı oylesın bı boyle

• nereden baktığınla alakalı ama seni kendime inandırmak gibide bir sıkıntım yok...

• Saçını boyat giyim tarzını değiştir pantalon yerine etek giy kızlara çok yakışıyor çünkü

1|0
    0|0
  • modayı takip et. yabancı mankenlere bak. fashion tv izle. ne giyorlarsa saçı nasılsa öyle yap. fiziğim benim de müsait. istersen izdivaç yapalım :)

0|0
    2|0
  • bizim orda modacı hacı hüseyin amca var.arabistanda moda ikonu kendisi.onu tavsiye ederim sana

1|0
    4|0
  • önce saçlardan başla. sonra da biraz kendine güven yeter.

0|0
    0|0
  • dikkat çekmek istiyorsan yürüyüşün konuşman ve bakışların ve tavırlarından başla gerisi gelir.

1|0
    0|0
  • Saçlardan başlamalısın sonra giyim ve aksesuar .

0|0
    0|0
  • senin hiç şansın yok bence...

0|0
    0|0
  • estetik cerrahi

0|0
    4|0
  • gj

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21