Aşırı açık giyinen bayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gizli Üye
evet çok açık giyinen bayanlardan bahsediyorum ama aşırı derecede açık.. şöylek i manyak şekilde mini giyiliyor, iç çamaşırını göstermemeyi başaramıyor... ki böyle bir uğraşısı yoktur belki de.. gördüğümde bakakalıyorum bazılarına.. bu kadar olmaz dediklerim oluyor.. dekolte o biçim... sırt mi ararsın göğüs mü ararsın.. makyaj desen kart kadınlara taş çıkartaçak cinsten.. her şeyin sadesi normalı vardır.. ve böyle giyinip de kendine atılan bakışlardan ,laflardan şikayet eden var. neyin şikayetini ediyorsun kii.. ben bayan olduğum halde dudağım uçukluyor... zaten dışarı çıkarken bütün gözlerin üzerinde olacağını biliyorsundur.. böle rahat ediyorsan helal olsun sana tacize uğraman da büyük ihtimal.. tacizci erkeklerin tarafında falan asla değilim:)

kadın olmak zor.. dolmuşa biniyorsanız zaten tamamdır... ben uğramadım mı... evet uğradım. o yüzden çantamın kenarında bi toplu iğne mutlak bulunur... en ufak bir şeyde batırırım ilk durakta inerler.. bağırır rezil eder, şikayet ederim.. ama böyle hasta ruhlulara malzeme olmak bile bile ,yanlış. kadın estetiktir.. bunu bütün çıplaklığıyla sergilemek zorunda değildir.. he yapıyorsan da şikayet etme.. şimdi diceksiniz çok mu çirkinsin de saldırışa geçtin.. hayır kendimi seviyorum beğeniyorum kendime verdiğim değer ölçüsünde giyiniyorum.. güzel bir vücudu sergilemek mi marifet ve zor olan. yoksa dozunda giyinebilmek mi.. çok açık giyinmek özgüven belirtisi olarak da görünebilir... bence saçma.. vüccudunu ön plana atarak mı'SEN' i gösteriyorsun..tesettürlü hanımların çarşafa girmesine ne derece karşıysam,açık bayanlarında aşırı derecede açıklığına karşıyım...aynı yada zıt görüşleri ve tabikide üstüne alınanlardan cevap bekliyorum.
Aşırı açık giyinen bayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?