Kadında burnu açık ayakkabı seviyor musunuz?

Gizli Üye
Şüphesiz giyim konusunda kadında en itici bulduğum burnu açık ayakkabıdır. Mantıksızlığın ve anlamsızlığın ayakkabı bulmuş hâlidir.

Ayakkabıyı giyenlerin ayak iki parmağı oradan dışarıya fırlar. Ayakkabının burun kısmı uzun değilse o iki parmak baykuş burnu gibi aşağı doğru kıvrılır.

Burun kısmı inceyse bir; ince değilse iki parmağın dışarıya fırlamasına sebep olan, giydikçe de o fırlayan parmakları kör testere gibi kesen bir ayakkabıyı neden giyerler ki?

Tez zamanda bu çeşit ayakkabılardan vazgeçilmesini ve bu moda akımının tarihin tozlu sayfalarında yer almasını istiyorum !
Kadında burnu açık ayakkabı seviyor musunuz ?

Güncellemeler
+1 yıl
Hayri, bir bak bana. Çok önemli. Yeter bu kadar ulan antrenmanlarda bile bu kadar sürünmedim :D
Kadında burnu açık ayakkabı seviyor musunuz?