Son dönemlerin en çılgın moda trendi: Vajinaya deve toynağı görünümü veren iç çamaşırı, sizce nasıl?

Gizli Üye

Son dönemlerde deve toynağı görünümü veren iç çamaşırları moda olmuş durumda ve görüntüsü gerçekten fazlasıyla sıra dışı.
Normalde kadınlar için çok dar giydiklerinde apış aralarında oluşan deve toynağı görüntüsü kesinlikle koşarak uzaklaşılması gereken bir durumdu. Fakat şimdilerde karşımıza çıkan deve toynağı görüntüsü veren bu iç çamaşırı çılgınlığı Asya'da ve Britanya'da popülerliğine popülerlik katıyor.

Her ne kadar kimsenin birilerinin kıyafetine ve nasıl göründüğüne yorum yapmaya hakkı olmasa da, bu son trendin gerçekten çok çirkin göründüğünü kabul etmek gerekir.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~?
Bu yeni trendi beğendiniz mi?
Son Dönemlerin En Çılgın Moda Trendi: Vajinaya Deve Toynağı Görünümü Veren İç Çamaşırı,Sizce nasıl??
Beğendim
Beğenmedim.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Son dönemlerin en çılgın moda trendi: Vajinaya deve toynağı görünümü veren iç çamaşırı, sizce nasıl?