Binlerce inciyle süslenmiş gelinlik Instagramda rekor kırdı! Sizce bir gelinliğe bu kadar para bayılmak mantıklı mı?

Intıan Azzahra isimli gelin geçen ay kocası Endonezyalı ünlü aktör Zendy Zaen ile nişan yüzüğü taktı. Azzhara'nın gelinliği de Instagram da en çok beğenilen model oldu. Düğünde sosyal medyanın en çok dikkatini çeken detay gelinin giyidiği uzun kollu ve boyun tarafı binlerce inci ile süslenmiş gelinlik oldu.
Binlerce inciyle süslenmiş gelinlik Instagramda rekor kırdı! Sizce bir gelinliğe bu kadar para bayılmak mantıklı mı?

3|3
15758

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 1 kere evleniyorum deyip o gelinliği alıp kaçasım var asdfg

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 57

• Fiyatını bilmiyorum ama #İtalyan marka #Kiton'un 50 bin euro'ya takım elbisesi vardı ve bunlar alıcı buluyor. Yani bir gelinlik pahalı ise bir takım elbise neden pahalı olmasın? Gelinliği de beğendim.

0|0
    0|0
  • Bunlar bu kadar para veriyor ya sorsan muhtaç biri için 1000 lira verebilir misiniz yardım için sesleri çıkmaz. Ceplerinde akrep taşırlar. Ama iş gösterişe gelsin tüm servetlerini verirler.
    Sözün kısası mantıklı değil. Hava atmak şaşaa için böyle saçma şeyler yapıyorlar.

4|1
    0|0
  • Ne desek boş. öyle bir şartlandırıyoruzki gençleri gelin olacaksın diye. En özel günleri olarak görüyorlar. O yüzden hassas.

6|2
    0|0
    • neyin özel günüyse artık iyice bokunu cıkardık

• Sana göre öyle , ama bu ülkede kızlar bekaretini sunmak için yirmi yıl psikolojik baskı görüyor du daha düne kadar. Normal bunlar çok görmemek Laz'ım.

• Aynen öyle, insanları bu hale toplum getiriyor.

• ben bu tip gelinlik sevmem, onun dışında damat da sünnet törenine gider gibi giyinmiş o nedir öyle yav? velev ki evlendim, velev ki düğün yapmaya karar verdik, sade bir düğün yapardık büyük ihtimalle. sadelikte de çok güzellikler vardır. bunun gibi pahalı ve cafcaflı olmasındansa sade ve cafcaflı olmasını tercih ederim.

1|0
    0|0
  • 1- Gelinlik o kadar da güzel ve etkileyici bir modele sahip değil. Tasarımını beğenmedim.
    2- Sadece gelinlik için harcanacak parayla bile Dünya turu yapılır, balayının dibine vurulur.
    3- Bu kadar şatafatlı düğünler bana çok yapmacık geliyor. Lüzumsuz yani...

0|0
    1|0
  • Mantıksız. Ayrıca gelin de güzel değil 😂

3|0
    3|1
  • param olaydi alirdim

1|0
    0|0
  • Gelinliği bankaya koysun. D yoksa çalarlar kadinj bile götürürler ustundeyken

0|0
    0|0
  • Kibrin gostergesi bu... Sevgilim bu yuzden birakacaksada biraksin, israf haramdir...

1|1
    0|0
  • Para var huzur var
    Haberini de okudum şimdi
    Kraliyet sülalesinden olmasalar da
    Prens ve prenses gibi düğün yapmışlar.

Bizim ülkemizde de dahil olmak üzere bu gelinliği 3-4 aya kazanmak mümkün.
    Yani asgari ücretle çalışan birinin 5-10.000 liralık gelinlik almasıyla aynı şey.
    Mesela ben muhtemelen kızıma 30-40.000 liralık gelinlik alabilirim. Bu benim için çok mantıksız olmayacaktır. Zira o meblağı bir iş bağlantısı ile 1 ayda bile kazanabşlirim. Ki kızım o yaşa geldiğinde eminim ki kazanıyor olacağım Allahın izniyle.

0|0
    1|3
  • Parası olan alır

1|0
    0|0
  • O kadar varlığın içinde eşin olucak insana bu gelinlik az bile.

3|0
    0|0
  • Aç gözlü insanlar geberse dünyada açlık çeken olmazdı buna verilen para ile tüm afrika doyar

2|0
    0|0
  • para olduktan sonra normal ki her şeyi ayaklarının altına serersin :)
    anadan babadan zengin doğacaksın bu dünya

0|0
    0|0
  • Çalarlar falan.

0|0
    0|0
  • Saçmalık bence

0|0
    0|0
  • Saçmalık.

0|0
    0|0
  • o kadar zengin olsam vermem o kadar para onun yerine fakir insanlara yardım ederim sevaba gireriz en azindan

1|0
    0|1
  • Sonra da "kadınlar neden zengin koca meraklısı" diyoruz.

0|0
    0|0
  • kotu

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    37

Kızlar Ne Diyor 156

• Gelinlikte paraya acımam ama tabii bu daha çok benim maddi durumuma bağlıdır..

0|0
    0|0
  • Bir de böyle çok şaşalı değil gibi pozlar veriyorlar sinirleniyorum ya. Görgüsüzlüğe bak.

0|0
    0|0
  • Takı takarken iki inci kopardın mı kârdasın.

3|1
    0|0
  • Çok kötü. Düz beyaz bir elbise giyseydi bile daha iyiydi. Ben zaten çok kabarık gelinlikleri sevmem de bunun her şeyi kötü.

1|0
    0|0
  • Gelinlik isterse elmastan olsun içindeki genç kız o gelinliği zenginleştirir.

0|2
    0|0
  • Sonradan görme gibi bir hava katıyor bu, kaliteli ve özel üretim aynı zamanda kendisine de yakışan bir gelinlik giyinebilirdi. Bu daha asil olurdu. Zenginlik demek gösteriş demek değildir. Ne olursa olsun insan tevazu sahibi olmalı.

0|1
    0|0
  • ben gelinliği beğenmedim, gelinlik onların olsun bana iki sıra inci versinler üst taraftan yeterli :)

0|0
    0|0
  • Damat yanında komi gibi kalmış. Geline erişebilmek için kolunu açıyo baya adam.

Model güzel ama bu kadar kabarık olmasa daha az abartılı olsa...

0|0
    0|0
  • Bize göre mantıksız çünkü durumumuz müsait değil ama onların maddi gücü yetiyor ve kişi de bu tarz bir gelinlik istiyorsa gayette mantıklı.

0|0
    0|0
  • Maddi durumuna bakar ama ben abartılı şeylerden hoşlanmıyorum sadelik en güzeli.

0|1
    0|0
  • Gelinlik hoş ama gerek yok bunlara bence birde endonezya da o kadar aç insan var akü

1|0
    0|0
  • Ne kadar para verdiğini bilmiyorum ama gerçekten zarif
    -Gecen bol olsun.-

1|0
    0|0
  • Gösteriş yuvası ya bemce gereksiz.

1|0
    0|0
  • güzel olsa gam yemiycem ha sırf gösteriş. hayır tabisi de

1|0
    0|0
  • arkadaşalr tarafsız bakın. sizde çok zengin olsanız sizde böyle para sayarsınız gelinliğe. neden çünkü sosyete dene bir şey var. biz fakiriz vermem demek kolay bize

1|0
    0|0
  • Param varsa tanınan bir insansam en mutlu olduğum gün ile insanların hafızasına kazınması tabiki isterim ve bu parayı seve seve harcarım neden olmasın

0|0
    0|0
  • Zenginin mali züğürdun cenesini yorarmis 😂cok cok param olursa alirim yani napicam o kadar parayi. Tamam insanlarada yardim ederim ama alirim yani 💰💴💵

1|0
    0|0
  • Saçma ayrıca hiç güzel değil

0|0
    0|0
  • para mı kasiniyor bizde

0|0
    0|0
  • bence güzel görünmüyo

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam