Tülin Şahin: Türk kadınları şu an dünyanın en iyi giyinen kadınları dedi! Sizce de öyle mi?

Gizli Üye
Tülin Şahin: Türk kadınları şu an dünyanın en iyi giyinen kadınları dedi! Sizce de öyle mi ?
Sizce Türk kadınları nasıl giyiniyor?

Çok iyiler. Modayla çok ilgililer. Trendleri anında takip edip uyguluyorlar. Samimi söylüyorum, dünyanın en iyi giyinen kadınları şu an bence Türk kadınları. Zamanla herkesi geçtiler.

Tülin Şahin: Türk kadınları şu an dünyanın en iyi giyinen kadınları dedi! Sizce de öyle mi?