Altın kolye takan erkekler için ne düşünürsünüz? Almayı düşünüyorum da ama yorumunuza göre vazgeçebilirim:)?

Gizli Üye
Altın kolye takan erkekler için ne düşünürsünüz? Almayı düşünüyorum da ama yorumunuza göre vazgeçebilirim:)?
Dosdoğru yorumlar yapın. şahsıma yönelik kötü, kışkırtıcı yorumlara çok fena söverim bak :D

Altın kolye takan erkekler için ne düşünürsünüz? Almayı düşünüyorum da ama yorumunuza göre vazgeçebilirim:)?