Küt saçlı kadın çekiciliği diye bir şey var mı? Yoksa bu, kısa saçlı kadınlar için uydurulmuş bir efsane midir?

Uzun bakımlı saçlar güzeldir; herkes özenir kabul. Ancak omuz hizasında, bakımlı saçlar beni benden alıyor. Çok çekici ve güzel buluyorum. Sizce kadınlara en uygun saç boyu nedir?

Küt saçlı kadın çekiciliği diye bir şey var mı? Yoksa bu, kısa saçlı kadınlar için uydurulmuş bir efsane midir?

8|2
157162

En İyi Erkek Görüşü

• Yakışan 1000'de 1 bulunur.

Küt saçla güzel olan kadın, saçları uzunken Afrodit olur

14|5
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi aynı çekicilikte değil maalesef 😂

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 161

• küt saçı her bayan kaldıramaz ama şu bir gerçek ki sarışın bayanda iyi durmuyor bence yani ve tbiki ayrı çekicilik veriyor

6|1
    0|0
  • Bayanların yüz şekillerine göre yakışan saçlar vardır ama herkese bu resimdeki gibi saç yakışmayabilir

6|0
    0|0
  • Küt saç denilince aklıma gelen ilk şeydir Leon
    enigmaticbard.files.wordpress.com/.../leon-1.jpg

4|0
    0|0
  • Kut saçlı kadınçekiciliği var sanıp kendini komik duruma dusurenler var, çekiciliğin küt sacla değil kadın ile alakası var 😊

4|0
    0|0
  • Uzun saç hiç ilgimi çekmiyor..
    Kızların uzun saçla övünmesini saçma buluyorum..
    Omuz hizasında olması yeterli.. Hatta daha da kısa olabilir..

2|0
    0|0
  • bu fotoğraftakinin azcık daha kısasını beğeniyorum bayanlarda.

2|0
    0|0
  • küt saç bu fotodaki gibimi oluyor... ben sezen aksunun gülümse adlı kasetindeki görüntüsü gibi biliyodum küt saçı... o dönemin nerdeyse tüm ergen dişileirnide küt saçlı olarak hatrlıyorum ne hikmetse...

1|1
    0|0
  • Küt saçlı kızlar her daim çekicidir. Piyasada zaten var yok arasındalar.
    Ve giyinmeyide bildiği zaman harika :)

1|1
    0|0
  • Kadın dediğin uzun saçlı olur ama küt saçlı kadının yeri ayrıdır kadına ayrı bir hava katar

1|0
    0|0
  • Bazı bayanlara kut saç yakışıyor

1|0
    0|0
  • Kimisine çok yakışıyor, kimisine sadece küt yakışıyor, bazılarına uzun saç çok kötü gösteriyor. Kadından kadına değişir. Ama küt saçlıları severim ben bu arada genelde. Ama şu da var küt saç gidiyorsa uzun saçta büyük ihtimalle gider zaten. İdeal kadın tipidir aslında küt gidenler.

0|0
    0|0
  • Evet çekicidirler

2|0
    0|0
  • Kut sacli yakisan kiz 0 5 ondedir benim icin

2|0
    0|0
  • Yakisan kadin sayisi cok azdir, karakteristik ve bu modele uygun bir yuz yapisi sarttir. Uzun sactan sasmamaniz gerek.

0|0
    0|0
  • küt saç en çirkin kadını bile kısmen bakılır hale getirir.
    küt saçın bir gizemi bir çekiciliği var

1|0
    0|0
  • Efsanedir.

0|0
    0|0
  • Nadirdir o guzellik.. mathilda vs...

0|0
    0|0
  • Uzun bakımlı saçlar güzeldir; herkes özenir kabul. Ancak omuz hizasında, bakımlı saçlar beni benden alıyor. Çok çekici ve güzel buluyorum.

0|0
    0|0
  • var bence

0|0
    0|0
  • Kimine uzun saç yakışır kimine omuz izzasında. 3 numara erkek tıraşının harika durduğu kadınlarda var. Herkese yakışan saç boyu farklı yani

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    141

Kızlar Ne Diyor 156

• Omuz hizası ve yukarısında küt saç her yüz tipine uygun olmadığı için, her kadına da yakışmıyor. Ama yakışanda da gerçekten güzel duruyor.

1|0
    0|0
  • Küt saç risklidir herkese yakışmaz. Yakışanı da gerçekten çekici gösterir.

Yüz yapısı saç rengi ve tarzına göre değişir ideal uzunluğu..

0|0
    0|0
  • Yüz şekline yakışıyorsa güzel duruyor. Küt saçın herkese yakışmadığı gibi uzun saçta herkese yakışmayabiliyor. O yüzden bütün olarak bakmalı kişi kendine. Giyim tarzınıda düşünerek yüzüne ve tarzına uygun saç modeli taşımalı.

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/WkY1AL.jpg yuzu kucuk olursa hos duruyor herkese durmaz :)

0|0
    0|0
  • erkekler uzun sacı daha cok sever... uzun dedıysem de dozunda... ayakbılegıne kadar sacı olan kızlar goruyorum ıyy ıgrenc ler :)))

0|1
    0|0
  • Benim saçlarım kalçamı geçiyo ve ben onları çook seviyorum küt saçta kullandım ama uzun daha bir güzel bence

0|0
    0|0
  • bu kişinin yüz hattına göre değişiklik gösterilebilecek bir durumdur. misal ben kısa saç seviyorum ama yakışmadığı için saçlarım uzun

0|0
    0|0
  • Istedigim modellerden biri

0|0
    0|0
  • sanmıyorum. kime hangi model yakışıyorsa onu kullanmalı.

0|0
    0|0
  • Keske fotodaki küt sacli olsaydi..

0|0
    0|0
  • Yok öyle birşey , saçlar dalgalancak kokusu buram buram oh

0|0
    0|0
  • İnşallah çekicidir 😀
    Keşke anket seçeneği koysaydın.

0|0
    0|0
  • Asıl önemli olan kadının yüzünün çekici ve güzel olmasıdır bence, küt saç herkese yakışır diyen varsa buyursun;
    www.medyapusulasi.com/.../songul.jpg

0|0
    0|0
  • Her şeyin yakışanında bir çekiciliği var bence.

0|0
    0|0
  • Uzundu saclarim omuz hizasinda kestim guzel oldu

0|0
    0|0
  • Yakışanı küt saçı yakışır fakat yuvarlak veya büyük sima olan bayana yakışmaz aynı şekilde tombul birisine yakışmaz bence ☺

0|0
    0|0
  • Uzun saçlar asla vazgeçmem. Kadın dediğin uzun saçlı olur bana göre. Kısa saclilari hiç çekici bulmuyorm

0|0
    0|0
  • Bu kut sacli degil ki

0|0
    0|0
  • herkese yakıştığını düşünmüyorum arada kafama eser küt kestiririm fotodaki saçları da ayn şekilde kestirdim bana yakıştığını söylüyorlar. ama yakışmayan gerçekten çok kişi gördüm. herkes kestirmemeli bence

0|0
    0|0
  • Bir arkadasim küt ve kizil sac seviyordu.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    136
Yükleniyor...