Küt saçlı kadın çekiciliği diye bir şey var mı? Yoksa bu, kısa saçlı kadınlar için uydurulmuş bir efsane midir?

Gizli Üye
Uzun bakımlı saçlar güzeldir; herkes özenir kabul. Ancak omuz hizasında, bakımlı saçlar beni benden alıyor. Çok çekici ve güzel buluyorum. Sizce kadınlara en uygun saç boyu nedir?

Küt saçlı kadın çekiciliği diye bir şey var mı? Yoksa bu, kısa saçlı kadınlar için uydurulmuş bir efsane midir?