Daha parlak, sıkı, pürüzsüz, beyaz bir yüz için ne yapmam gerekir?

Daha parlak, sıkı, pürüzsüz, beyaz bir yüz için ne yapmam gerekir? İnternette bir sürü şey var ama hangisi iyidir?

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• temizleyici tonik nemlendirici 3lüsü :) ben loreal kullanıyorum

0|0
    0|0
    • Ne zaman mesela? Sabah neyle yıkayayım yüzümü, makyaj yapıyorum nasıl temizleyeyim? Haftalık bakım olarak ne yapayım vs?

• Olur yazarım. Teşekkürler :)

• EİG için teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben sana gerçek şifayı vereyim bırak maymunların kullandığı şeyleri, bol balık ye, hakiki maden suyuna limon sık ve akşam yatarken yüzünü bununla temizle fazlasını ise iç sıhhatlidir cildi parlaklaştırır bu dediklerim. İnşaAllah dinler dinlediğini anlarsın anladığını da uygulaman temennisiyle... Vesselâm

0|0
    0|0
    • Balıktan nefret ediyorum ama maden suyunu uygularım. Teşekkür ederim

• Balık özellikle bayanlar yemek zorunda eğer erken yaşlanmak istemiyorlar ise...

• Krem sur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kese, kese, kese... çocukluğumdan beri sadece yüzüm için kese alırım ve her banyoda, duşta yüzümü keselerim. Ne bir krem kullandım bu zamana kadar ne maske ne başka bir şey. Hayatım boyunca yüzümde sivilce çıktığını da bilmem. Beyazlatır da. Mutlaka dene

0|0
    0|0
  • boşa uğraşma Kısacası avamsan avamsındır soyluysan soylusundur

0|0
    0|0
  • Kimyasal ürün kullanmaman lazım. Aloe vera nin ürünleri bana daha doğal yollarla üretiliyor gibi geliyor. Gülsuyu kullanabilirsin. Birde organik pirinçin suyuda yüzü beyazlatıyor ve parlak yapıyor.

0|0
    0|0
    • Mesela yıkama suları mı kullanayım yıkamak için? Nemlendirici olarak ne kullanayım? Makyaj yapıyorum Nasıl temizleyeyim?

• Yıkama suları kullan. Makyaj gözeneklerini mahvediyor. Makyajı normal suyla temizle üzerine birde yıkama suyuyla temizle. Sonrada nemlendirici kremini sür. Mesela ben el kremlerini yüzümde kullanıyorum. Buda çok işe yarıyor. Eldense yüzde daha çok sonuç veriyor.

Yükleniyor...