En iyi kapatma özelliği hangi marka fondöten?

Kızlar fontoden alicam ama ciddi şekilde etkili. iyi bisey almak istiyorum günlük. kullanıma uygun ama iyi kapatma özelliği olacak yanı sonrasında kusma oluyo bazılarında mac, revlon, gibi markalar iyi deniliyor mac'in de bir suru fondoteni var hangisi uygun acaba?

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• dyo nun koyu renk boyaları iyidir ablacım. önce bir kat saten alçı çekmelisin ama

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Canimin ici gratiste indirim var yarin bb krem alicam bende sana ne yazikki fondoten oneremem cilte cok zararli kullanmamani oneriyorum.

0|1
    0|0
    • Canim aslında ev ortamında nisagirlikten felan değilde okula giderken felan kullanıyorum aslknda BB krem yüzümde sivilce yapiyo yüzüm yağlı çünkü bir sorsana sen yarın fondoteni ben gidemiyorumda :D

• @Antonipoyn hii

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 10

• mac aşırı iyi param yetmediği için bir şey diyemiycem ama şöyle yap mağazaya gittiğinde elemanlar sana çok güzel yardımcı oluyor yüzüne en uygununu seçersin ve memnun kalmama olasılığın da milyonda bir

0|0
    0|0
    • Nerden biliyosun iyi olduğunu canim

• bir yakınım kullanıyordu hatta almak için gittim denedim falan sonra babam dedi ki kendine gel o para verilir mi fondotene sonra sakinleşip flormar aldım hjasdgjcsdv

• Ben Note'un fondotenini beğeniyorum.

0|0
    0|0
    • Kapaticiligi nasıl yoğun mu duruyo yüzde peki

• Yani çok bir kapatıcılık aramıyorum ben fondotende ama memnun kalmıştım hep. Porselen cilt yapıyor. Youtube'da fondotenleri karşılaştıran biri vardı, onu bulabilirsen güzel anlatıyor :)

• Tamam canim bu bakiyim çok sağol

• Estee Lauder Double Wear kullanıyorum. Kapatıcılığı gayet iyi ve tüm gün akmıyor. Zaten üzerinde de stay in place yazıyor. Kusma gibi bir şey yapmaz yani.

0|0
    0|0
  • Mac -Matchmaster mat bitisli kapaticiligi guzel. Ama en iyi kapaticilik Este Lauder-Double wear tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Pastel al mükemmel

0|0
    0|0
  • Kryolan ya da Mac 'den şaşma derim ben. Gerçi make up forever hd denedim bana iyi geldi kusma falan yapmadı ama arkadaşım denediğinde rezil bir şey olmuştu. Denemeden alma sen yine de.

0|0
    0|0
  • Kryolan kesinlikle. İnanılmaz etkili olay yani fiyatı 140 tl ama kesinlikle pisman olman.

0|0
    0|0
    • Sadece bir tanesi 140 dimi set şeklinde değil

• Bir tane ama büyük yani 7 yıl ömrü var rahat 2 yıldan fazla kullanırsın belki

• Küçük boyuda vardı 110 tl. Netten sitesi var adını yaz çıkar. Kuaförümde onu kullanıyor.

• Rimmel london markasinn fondetni ( kirmizi kapakli ) fiyata goren inanilmaz derece iyi bir fondoten bakmani tavsiye ederm 😘😊

0|0
    0|0
  • Garnier bb bence çok güzel

0|0
    0|0
  • Yaz geliyor ince yapılı bir fondoten al bence, mac face and body alabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...