Doğru saç kesimi?

Saçlarım çabuk yağlanıyor ince telli ve omuz hizasından 4-5 parmak uzun yağlılıktan dolayı hep yıkıyorum bôylede uçları kırılıyor uzatmam da lazım kardeşimin sünnet düğünü var şimdi uçlarını mı kestireyim kat mı attırayım önü uzun arkası kısa mı kestireyim? Herkese +1

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Simdi 4 parmagn var ya bas parmak haric. Heh o 3 parmagin arasina sacini dola. Orta parmagin ustunde sacin olsun. pincik pincik kiriklar cikcak onlari makasla al. Ya da direk kucuk bir tutam sac al cevir cevir durum yap. Cikan pinciklari al. Kuafor kiriklari cok kesiyo. Revigen doye bir sampuan aldim bana iyi geldi eczaneden aldm git eczaneye soyle onlar iyi biliyo kirilmasina bir care var midir blmiyom ama dokulmesini revigen durdurdu. Dugune de kat kestr masa yap spreyle kabart mesela hacimli dursun kumralsan ombre de yaptrabilirsin. Ama bu dugun icin kat kesrrme eger sevmiyosan. Fon cekip uclara minik masa da yapiyolar bkac kere ole gordum hanim kiz oluyo artik elbisene gore :)))

0|0
    0|0
  • kısa sevmiyosun sanırım önü uzun arkası kısa kestir

1|0
    0|0
    • Kısa sevmemek değil de kardeşimin sünnetinde güzel bir saç yaptırabilmek için kısa istemiyorum bide yüzüm geniş yakışmaz diye önü uzun arkası kısa ince telli saçlarda güzel durmuyo diye duymuştum :)

• V yaptırsam mı diye geçti aklımdan ama kararsızım

• evet o da güzel olur

Yükleniyor...