Kızlar, Bb krem kullanan var mı?

Fondöten in etkisi cabuk geciyor bb krem hakkında bir bilginiz var mi kullaniyomusunuz

0|0
18

En İyi Kız Görüşü

• Bu biraz daha kalıcı. Nemlendirici içerdiği için.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 17

• en kalıcı ve en çok kapatıcılık oranı garnierde var çoğu bbyi kullandım kesinlikle garnier iyi hatta altına birde baz uygularsan 10 saatten fazla çıkmıyor

0|0
    0|0
  • garnierinkini kullanıyorum memnunum

0|0
    0|0
  • Avonun vardı bir ara kullanmıştım iyiydi ama daha sonra aldım kullandım berbattı attım çöpe tavsiye etmem

0|0
    0|0
  • Cc kullandım dün ve saatlerce hiç çıkmadan durdu.

0|0
    0|0
  • BB daha hafif kapatıcı.

0|0
    0|0
  • evet kullandım maybelline avon ve garnierin. pek kapatmıyo ya doğrusu ama Şu an avonda kaldım bakıcazz nemlendirmesi güzel özellikle maybelline in

0|0
    0|0
  • Ben degil arkadaşlarımın çoğu kullanıyor memnunlsr yüzleri parlıyor :D

0|0
    0|0
  • Vichy İdealie BB krem guzel. Fondoteni kaliciligini arttirmak icin baz kullanmalisin.

0|0
    0|0
  • Loreal paris skin perfection serisi derumu ve bb kremi. Cildim karma. Serumu burun ve yan cevresine surmuyorum. Diger yerlere azcik surup bb kremini suruyorum. Yuzume iyi geldi hem rengi esitliyo hem de aksam sildgimde cildim parliyo isildiyo falan

0|0
    0|0
  • Diadermine cc krem kullanıyorum cildimde renk ton farklılıkları var cc krem kullandığımda pek belli olmuyor kısacası memnunum.

0|0
    0|0
  • Valla kokusu bile yetiyo mis gibi :) ama baya parlak duruyo yüzde o pek hoşuma gitmiyo

0|0
    0|0
  • Bb krem tavsiye etmem yag iceriyor oda ciltte sivilce yapar

0|0
    0|0
  • Ben BB yı kullandım ama daha iyi kapatsin diyorsan tavsiyem CC krem ikisinde de sanki yüzünde birşey yokmuş gibi duruyor ve bence diğer fondotenlere gore daha az zararı var :)

0|0
    0|0
  • evet kullandım

0|0
    0|0
  • Aldım iki kere sürdüm bana çok sivilce yaptı

0|0
    0|0
  • Lancome bb krem tavsiye ederim.80 tl biraz pahali türkiyede ben almanyada kuzenlerime aldırıyorum her yıl

0|0
    0|0
  • Cokk oldu ya guzel bb de iste fondotonden iyi en azından..

0|0
    0|0
Yükleniyor...