Sizce saçımı kestirmelimiyim?

bayadır bu şekilde kullanıyorum değiştirmemi isterseniz model önerin ya da böyle iyimi?

0|1
87

En İyi Erkek Görüşü

• Geçende belirtdim buradan birine sanırım. Geç kestir vs diyenleri, zor geliyor gibi düşünceleride at kafanda tavsiyem bir kızın güzelliğindeki en temel etkenlerden biridir saç ki günümüzde gelir geçer yüzeyde görülen hevesler için kızların saçlarına neden kıyar anlam veremem, elbet dış görünüş önemli ancak manen altında yatan değerleride önemsemek gerek bir kızın saçlarında emek yatar, onca güzellik yatar, şiir yatar der eskilerimiz bunca güzellikle size verilen doğal bir unsura kıyman doğrumu biz erkeklerde bu doğallığı ile kendini ortaya koyan kızları baş tacı edip güzelliği ile bir görmek, günümüz gereçeği kişi artık kendini basit hevesler uğruna şekilden şekile sokmakda bırak olduğu güzellikde kalsın sen değer verir kıymet gösterirsen olduğuyla gerisi gelecektir, arkadaşca veya bir abi tavsiyesi bakalım. Şayet kestirmek istiyorsanda bağışda bulun ki en azından bir anlamı olur bir yüz güldürürsün.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Böyle kalsın kız

1|0
    0|0
  • Bence kestirme sana uzun saç çok güzel yakışıyor

1|0
    0|0
  • kesme

0|0
    0|0
  • sacmlma :D

0|0
    0|0
  • böyle kullanmaya devam et,

0|0
    0|0
  • Neden kırdılar mı senide?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Siyah yap sol tarafı kazıt kısadan uzuna. *-*

0|0
    0|0
  • psikopat_hatun diyorki gerçek yüzünü bilseydim söylerdim bu resmin gerçek sahibini tanıyorum ve oda saçlarını ölse kestirmez :D fake olmayın kendiniz olun :d

0|0
    0|0
  • İyi bence değiştirme

1|0
    0|0
  • Kestirme

1|0
    0|0
  • İyi bence

0|0
    0|0
  • Kestirme bence ya. Bir kadının en güzel aksesuarlarından biridir saçı.

0|0
    0|0
  • Kestirmek kolay uzatmak zor. Kestirme çok pişman olursun.

1|0
    0|0
Yükleniyor...