Bakalım aynı sorunu yaşayan var mı?

Kızlar fondeten sürünce yüzümde sivilceler çıkıyor. Acaba cildim kuru olduğu için mi sürmediğim zamanlar sivilceler kayboluyor. aynı sorunu yaşayanlar var mı?

0|0
92

En İyi Erkek Görüşü

• kanka cildin kuru ise direk fondoten sürme bence cildi kırıştırır belli bir zaman sonra avon ürünlerine nivea veya biyodermanın cilt bakım kremlerinden kullanmanı öneririm yüzüne önce onlardan sürmen lazım ki fondotenin içindeki madde cildini dahada kurutur rosense in gül suyu var mesela oda cildi yumuşatır garniyerin de peeling maskesi var ondan da kullanabilirsin cildin prüzsüz olur ondan sonra fondoten kullanmayı dene :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet doğru ondan dolayı sürmüyorum hiçbir şey Şu an pürüzsüz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Fontaten bazı vucutlarda yan etki yaratabilir. Senin vucudun ona dirençlı değil bence kullanma bir daha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sürmeden önce nemlendirici ya da güneş kremi sürüyor musun ve gün sonunda yüz temizleme jeliyle temizliyor musun?

0|0
    0|0
    • Güneş kremi sürüyorum. Daha sonra fondeten sürüyorum. Yüz temizleme jelini üşengeçlikten çok temizlemediğim için sanırım.

• Aa temizlemek çok çok çok önemli. Üşenirsen o sivilceler geçmez.

• Kullandığın markanın içinde alkol ve paraben oranı yüksek olduğu için oluyor.

0|0
    0|0
  • Bende öyle bir sorun olmadı hiç. Cildim yağlı, ondan olabilir.

0|0
    0|0
  • Su bazlı ürün kullanmalısın ve nemlendirici sürüp bir 10dk kadar beklemeden fondöten sürersen cildinde gözenek de yapar.

0|0
    0|0
  • Kaliteli bir fondoten ve sonrasinda iyi bir temizleyici kullanmalison

0|0
    0|0
  • bende de öyle oluyo. yoğurt ve limon maskesi yap iyi gelir cildine

0|0
    0|0
  • Cildine hava aldırmadıgi için

0|0
    0|0
  • Cildini iyi temiZlemezsen çıkar ve kuru ciltlere uygun fondoten kullan