BU aliexpress nasıl bı sıte ya?

Arkadaslar dün tesadufen kemer atıyodum bı baktım bu sıte cıktı karsıma. Cok guzel elbıseler kemerler falan varda. Cok karısık site türkce fıyat yazmıyor. Dun uye olmadan once kırmızı derı ceket gormustum görüş o görüş bir daha yok. Bunun bir caresı yok mu nerden tekrar bulablrm begendgm seyı. Ve deri ceket aldınız mı bedenlerı nasıl? . Ayrıca guvenılır mı ödeme konusunda kapıda odeme oluyor mu? Ve kac gunde gelıyor

0|0
911

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz geç gelir satın aldığın ürün. Güvenilir, büyük bir firma

0|0
    0|0
    • Uye olmadan once bı derı ceket gordum yukarda bahsettm onu nasıl bulucam

• Gırdım yok. Bıde kredi kartıyla mı odeme oluyor. Ya kartı numarasını verdgmde fazla cekerlerse

• Fazla falan çekme yok, güvenilir yer. Kredi kartıyla evet

En İyi Kız Görüşü

• Ceketi gördüğünüz saati hatırlıyorsanız, o saatde açtığınız linklere bakın. ya da ceketin adı tam ne yazıyordu onu aratın. O sitede aynı ürünü farklı insanlar satabiliyor, yani aynı şeyi farklı fiyatlara bulmak mümkün. Ben alışveriş yaptım, güvenilir site.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• ebay den bak belki orda bulursun

0|1
    0|0
  • Wish öneririm çok ürün aldım güvenilir aliexpresten daha iyi geliyor bana hiç olmazsa fiyat belli TL cinsinden

0|0
    0|0
  • ptt kargo bolumu ali expresi banlamis duurmda.. yasak uurnler ya da cakma ayakkabi alirsaniz gumruk bile odeseniz malinizi alamazsiniz... aykosan ikitelliye gitmeyi hanginiz goze aliyor? ben gittim ordan biliyorum

0|0
    0|0
  • Telefon için aldım ben bir kaç birşey güvenebilirsin 😎

0|0
    0|0
  • Eror#

0|0
    0|0
  • nasıl güvenipte kredi kartını vercen.
    ebay daha iyi güvenilir

0|0
    0|0
  • Cinden alisveris.. detayli istiosan uzun mesaj at

0|0
    0|0
    • Orda bir kıyafetı actıgımda sag alt taraflarda kalpli bir sey var onu bastgmda isteklere eklendı gbı bı sey oluyor ben bı kac tane urunu ona bastım. O sipariş vermek ıcın degıl dımı

• Cinin ve dunyani en buyuk asveris sitesl diebiliyorum o kadar

0|0
    0|0
  • Bu siteyi çıktığından beri bilirim. İstediğim her şeyi bulmak çocuk oyuncağı benim için. Siteyi artık ezbere biliyorum çince yazsa da sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • iyi sitedir. ben çok sipariş verdim kayda değer bir sorun yaşamadım. yalnız siparişlerin 3 haftadan önce gelmez, daha da uzun sürebilir. bir de 75 euro üzeri bir şey alırsan gümrüğe takılır, vergi ödersin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ismini bilmek gerekiyor bedenleri tam dediği gibi ve gayet güvenilir ben çoğu gerekli malzememi ordan sipariş ettim

0|0
    0|0
  • her ay düzenli olarak alışveriş yaptığım bir site güvenilir satıcılardan alırsan vede 3-4 aya kadar çıkan teslimat sürelerini göze alırsan kesinlikle çok güzel ve uygun :D

0|0
    0|0
  • Bedenler kücüktür ve hic bir sey resim de gözükdüyü gibi olmuyor, hep kalitesiz oluyor benden söylemesi.

0|0
    0|0
    • Cıdden mı ben ordan kırmızı bı tane derı ceket alucaktım hangı beden alsam kararsız kaldım

• Normalde 36-38 beden giyerim, O sitedeki 42 beden bana kucuk geliyor, hatta hic gelmiyor; boyun 165 ve uzeriyse uzak dur derim, cunku kiyafetleri cinlilere gore yapiyorlar.

• Cok sorunlu bende alicakrtim alinan urunlwr karisiyomus gelmiyomus sorun yasayan cok

0|0
    0|0
  • Ali expresin uygulamasini indr teline begendigin seyleri favori olark ekleyebiliyosn. Bn aliyrm gayet gzl bir site dolar hesabi ama olsn. uygulamasini indirirsen rahat edrsn

0|0
    0|0
    • Indırdım tele ama bulamadım ki.. Orda sag alt taraflarnda kalp sımgesı var onu tıkladım ısteklere alındı gbı bı sey dedi o sıparıs verme degıl dımı?

• Yok değil onu favori gibi ekliyo bnde yeni seyler alicm cok hos seyler var

• 0|0
    0|0
  • yabancı site kapıda ödeme olmuyor

0|0
    0|0
  • Kapida ödeme yok mallar çinden geliyor gelme sureside 1 ay. Dolar ödüyosun

0|0
    0|0
    • Dolar mı oduyorum? Kredi kartı numaramı yazıp onlar cekmıyor mu

• Benim arkadaşım dolar üzerinden ödemişti türk lirası kabul edilmiyor diye biliyorum ama emin değilim canım , bir araştır istersen

Yükleniyor...