Victoria Secret mankenlerini begenmiyorum?

Yurudukleri zaman bacaklari dusecekmis gibi geliyor hic oyle benim de oyle olsun istegim olmuyor. Tek beğendiğim noktalari ince belleri.
Diger kizlar hep begeniyor mu cidden?

0|0
108

En İyi Erkek Görüşü

• önemli olan zaten erkeklerin begenmesi

0|0
    0|0
    • Yok erkekler secici degil pek

• Erkekler cirkin kizlarla da cikarlar begenirler cunku onlar ilgiye cabuk kanar. Tipki kizlardaki para aski gibi erkekler syru psikolojiyle hareket eder.

• yoo hiç alakası yok, erkekler kendilerini mutlu eden kızlarla birlikte olur ama victoria kızlarını izlerler

En İyi Kız Görüşü

• Ozentim yok kimseye

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Göğüsleri olmamasına rağmen seksiler.. Bacakları ve belleri çok güzel

0|0
    0|0
  • kıskanma çalış seninde olur. :D

0|0
    0|0
  • Kırıtıyor işte o mesleğin doğasında var 😂

0|0
    0|0
  • Onlarda seni beğenmiyor zaten sıkıntı yok :)

0|0
    0|0
  • yerim be...

0|0
    0|0
  • bir ikisi dışındakileri ben de beğenmiyorum kızları bilem,

0|0
    0|0
  • Bacakları çarpık D: yüzyılın yalanı d:

0|0
    0|0
    • Carpik demedim

• Erkeklerin göz çapkınlıklarında kızları ikna etme klişesidir. Yolda 2 sevgili gider erkek karşıdaki kızı süzer kız o kızamı bakıyosun beni beğenmiyormusun artık sorusuna erkek o ne demek aşkım onun bacakları çarpık snn eline bile su dökemez. der ve kurtulur d: anlatabildimmi bu klişe bu konuylada geçerli D

Kızlar Ne Diyor 9

• Çok beğeniyorum. Açıkçası güzellik kavramım çok büyük oranda yüz güzelliğiyle ilgili olduğundan ve o kadar kadın arasından sadece 1-2sinin yüzü itici geldiğinden haliyle beğeniyorum. Aslında bacakları düşecekmiş gibi değil çünkü sıradan birinin hayatı boyunca yaptığı spor onların 1 haftalık programı. :D Yani kaslı olduklarından öyle bir şey söz konusu değil, ideal bacak açıkçası.

0|0
    0|0
  • Yoo ben hic beğenmiyorum şahsen. Bacaklarının arasından tır geçiyor resmen. Kıyafetler de oturmuyo üstlerine. Bilmiyorum ben yakistirmiyorum da beğeniyorum da.

0|1
    0|0
  • Hayır bende beğenmiyorum. Yüzleri bazılarının güzel sadece. Bacakları benim için çok uzun. bir de zayıflar işte o kadar.

0|0
    0|0
  • Onlara çirkin dersek şimdi çarpılırız doğruya doğru! Amma velakin ben onlar gibi olmak istemezdim... Abi en kısası bile 1.78 düşünebiliyormusunuz 😃 Koca bulamaz insan. Nişanlımn yanında ben bile 1.72 boyumla topukluyla uzun kalıyorum... 😄 Ne bileyim yüzleri falan melek gibi cidden çok güzel ama makyajsız o kdr değller ayrı da, boyları falan gereksiz uzun bacaklar kaslı falan. Öyle yani

0|0
    0|0
  • Güzeller

0|0
    0|0
  • Cok begeniyorum

0|0
    0|0
  • Bazıları cidden aşırı zayıf. En güzelleri Miranda ve Barbara.

0|0
    0|0
  • Herkesin farkli bir tarzi var. Ben de asigi degilim

0|0
    0|0
  • Çok zayıflar

0|1
    0|0
Yükleniyor...