Fondöten rengi açık mı olmalı kapalı mı?

Sizce fondöten rengi ten renginden açık mı olmalı koyu mu? Önerdiğiniz beğenerek kullandığınız fondötenlerin markasını fiyatlarıyla yazar mısınız?

0|1
182

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ten renginden koyu alma çok kötü bir görüntü boynunla yüzünün farklı renk olması. Ben Estee Lauder Double Wear kullanıyorum 157 TL, Daha önce Mac Studio Face and Body kullandım 85-90 TL falandı fiyat ama artmış olabilir. Bir de Make Up Forever güzel diyorlar denemedim daha önce o da 120-140 TL arası bir şey sanırım. Daha uygun fiyatlı istersen de Loreal True Match en iyisi indirimden baya uyguna alabilirsin. Hatta Gratis ve Watsonslarda indirim var bugün son gün.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 17

• cildinden 1 ton koyu olmalı iyi bir kapatıcılık sağlaması için yves saint lauren al 100lerde birşeydi tam hatırlamıyorum bikaç ürünle beraber almıştım ben ve çok geniş bir renk yelpazesi var pahalı dersen eğer loreal parin infaillible serisi var çok güzel oda 50 civarıydı ya da garnier BB krem alabilirsin çok güzel oda 25 30 civarı

0|0
    0|0
    • Loreal paris infaillible ya da true match almayı düşünüyorum teşekkürler 😊

• Kendi ton renginden bir ton koyu olmalı bana göre. Ben su an kullanmıyorum ama loreal paris true match fondoten konusunda cok iyi. Fiyati da 43 tlydi

0|0
    0|0
    • Baktım kapatıcılığı harika. İndirime giriyor mu? 😁

• Genelde tekli kalınca yani tukenmeye yakın girer :) takip et sürekli ben cok beğeniyorum :D ustelik kalıp gibi durmuyo ince

• Ten renginden bir ton acik almalisin. Cunku fondoten yuzunle birlestiginde zaten yarim ton kadar koyulasiyor. Nars -Sheer Glow 120 TL Makeup Forever-Ultra HD 140 TL sanirim emin degilim. Mac-Face&Body 120 TL

0|0
    0|0
  • Koyu renk olunca çok kötü ve abartı duruyor.
    Fondoten yerine BB/CC krem öneririm.

0|0
    0|0
  • 2 numara olmalı

0|0
    0|0
  • tabi acik olsun kapali olunca cok kotu. Ben ya en acigini alirim ya da en aciktan bir koyusunu

0|0
    0|0
  • Bir ton acik daha guzel duruyor bence

0|0
    0|0
  • Bir ton koyu veya aynı ton olmalı fondoten denerken boynunda dene ben Essence all about matt serisine bayılıyorum üzerine birde transparan pısra sürünce efsane pürüzsüz porselen oluyorsun fiyat aralığı 10-25 arası

0|0
    0|0
  • Ten renginin bir tık koyusu olmalı ki ne ten rengine zıt düşsün ne de kapatmasın

0|0
    0|0
  • Ten renginden yarım ton acık.

0|0
    0|0
  • Bugün cpk gzl birtane kullandim. Ama pahaliymis baya :/ lancome un 30-40€ arasiymis. Saka gibi

0|0
    0|0
  • Ben tam ten rengimde olanini seviyorum ve flormar mat serisi kullaniyorum

0|0
    0|0
  • Acik seviyorum

0|0
    0|0
  • ne açık ne koyu tam ten rengin olmalı

0|0
    0|0
  • Kapalı.