Makyaj önerileri?

Yüzümdeki gözeneklerim geniş olduğu için delik gibi duruyor bu yüzden kapatıcı kullanmak istiyorum , esmer olduğum için fondoten kullanmayı sevmiyorum çünkü dahada esmer gösterdiğini düşünüyorum ama güzel bir fondoten varsa önerebilisiniz, birde bu gözenekleri küçültmek için napıyım kurbanınız olayım bir deyiverin , bu 3 soruma cevap bekliyorum sizden :)
Sorularıda yazayım tekrar :
1- Kapatıcı
2- Fondoten
3- Gözenek sıkılaştırma
:)

0|0
71

En İyi Erkek Görüşü

• kanka şimdi şöyle söliyim sana esmer tenli isen fondoten kullanmamalısın zaten kullanırsan evet daha esmer gösterir seni gözenek sıkılaştırma dene bence en ideali çünki diğerlerinin içinde fazla miktarda kimyasal var ve cildi gerçekten tahriş ediyor kapatıcıyı da genelde göz altlarına kullan eğer fondoten kullanmak istiyosan yinede sana söliyim max factor veya golden rose bu ikisi süper marka gözenek kapatıcı olarak z-pore var onu tavsiye ederim gözenek sıkılaştırıcı olarak doğal töntem dene mesela buz temiz bir bez içine buz koyup 15 dakika kadar bekle veya soğuk su ile yıka kanka bunları sana tavsiye edebilirim :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gozeneklerin icin Kiehls Rare Earth maske kullanmalisin. Gozeneklerinin genis oldugunu yazmissin kapaticiyla olmaz. Kapaticida icine girer. Benefit Porefessional baz kullanirsan gozenekleri doldurur. Silikon icerikli oldugu icin. Fondoten bir ton acik alablirsin :) Mat istiyosan Estee Lauder-Double Wear , Parlak olmasin matta olmasin ama canli dursun yuzum dersen NARS-Sheer Glow , parlak istersen Bobbi Brown -Moisture Rich fondoten tavsiye ederim. Kapatici istersen yine NARS , Benefit erase paste alablirsin. Gozenek skilastirma icinde ilk soyledigim Kiehls in maskesi :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 6

• gözeneklerin için ayrı bir bakım uygulaman gerek benim kullandığım kremler gözenek için değil ama gözeneklerimi tamamen küçülttü loreal paris normal-karma cilt için önce temizleyiciyle yüzümü siliyorum, sonra tonikle siliyorum, arkasından skin perfection nemlendirici kremini kullanıyorum hiç sivilcede çıkarmıyor

baz olarak urban decayı kullanıyorum ben göxenekleri korusun içine bişey girmesin diye, fondoten olarak yves saint lauren baya geniş bir renk yelpazesine sahip, kapatıcı olarak ta mac çok iyi:)

0|0
    0|0
  • Baz kullanabılırsın makyaj oncesı

0|0
    0|0
  • Once kimyasal peelimgle gozenekleri sikilastir.. sonra flormar mat serinin fondoteni cok guzeldir onu kullan

0|0
    0|0
  • Bence dermatologa git gözenek olunca güzel oturmaz makyaj

0|0
    0|0
  • Cc cream sur

0|0
    0|0
  • Gözenek bazı kullan benefit pore fassional en iyisi pahalı dersen loreal studio secrets oda pahalı dersen flormarin vardı fondöten öncesi kullan

0|0
    0|0
Yükleniyor...