Kumral saça kına yapsam ne renk olur sizce? Kiralik aşk defnenin saç rengi gibi olur mu veya biraz daha açık bir ton?

Nasıl olur sizce ve ne kadar tutmalıyım kınayı? Çok kırmızı olmasından korkuyorum

0|0
30

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 3

• Kaç saat tutucagia bagli fazla tutarsan koyu kızıl olur bence riske atma kuaföre git o yapar defonun sacindan😉

1|0
    0|0
    • Evet aslında ama ben boyayla yapmak istemiyorum kına hem saçı besliyo hem ışıl ışıl parlıyo saçlar :D

• Kinanin icine zeytin yaği camterebentin yagi ve susam yagida kariştir o zaman daha cok besler yumuşacik olur ama kinayi en fazla 3 4 saat beklet yoksa koyu kizil olur

• kınayı yapar sonrada pişman olursan kınayı saçtan çıkarmanın bir yolu yok kestirmen gerekir sonra üzülürsün hem kına turuncu da durmaz hiç bulaşma git boyat beğenmezsen en fazla tekrar kendi rengine boyatırsın

0|0
    0|0
  • Bence boya ile yap riske girme öyle başlanıyo ufak ufak saç telef oluyo sonra işini bilen bir kuaföre gitmelisin. Kına saçı basit gösteriyo bence memnun kalmayıp boyatmak istersen daha da zorlanırsın kına yüzünden...

0|0
    0|0
Yükleniyor...