Erkeğin kaş aldırması?

merhaba arkadaşlar ben kaşlarımı aldırmayı düşünüyorum fakat burada erkeklerin kaşlarını aldırmasına pek olumlu yorum yapılmamış. ama o yorumlar kadın gibi aldıranlar için yapılmış sanırım. benim kaşları çok kalın sadece çok olan kısmını aldıracağım yani sadece kalın olacak sizce aldırmalı mıyım?

Güncellemeler:
Kesinlikle katılıyorum rica ederim hatta yorumun için ben teşekkür ederim ☺

1|0
102

En İyi Kız Görüşü

• bence inceltmelisinde bakımlı erkek her zaman iyidir o kroların benzetmelerine aldırış etme bence

0|0
    0|0
    • ☺ aldıracağım bu yorumun üstüne.

• eig için teşekkür ederim bu arada ;)

• Kesinlikle katılıyorum rica ederim hatta yorumun için ben teşekkür ederim ☺

En İyi Erkek Görüşü

• feminen görüntü yapmayacak şekilde aldırabilirsin kardeşim. dert etme sen, laga luga yapan olursa ispatlarsın olur biter ;)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Bakımlı olmanın nesi yanlış? Olumsuz yorum yapanlar martı kaşlılar zaten. Sen bakma onlara.

0|1
    0|0
  • tabiki aldırmalısın erkeklerin yarısından fazlası en sert görüneni bile aldırıyor kaşlarını bu konu çekinilcek düşünülcek bişey değil

0|0
    0|0
  • doğal şeklini koruyarak fazlalıkları aldırabilirsin ama aldırdıktan sonra ayda iki kere düzenli olarak aldırman gerektiğini unutma yoksa çok çirkin bir görüntü oluşur.

0|0
    0|0
    • Evet kuaförüm ile görüştüm 1-1.5 ay da düzenli olarak gideceğim.

• Şekil vermeden aldırabilirsin

0|0
    0|0
  • Ortasını aldırsın ama şekil verenler itici geliyor bana.

0|0
    0|0
  • Şeklini bozmayacakmışın. Aldır o zaman. Big brother yasin gibi incecik yapma da

0|0
    0|0
  • Aldirma sadece ortasi belki

0|0
    0|0
  • doğal olsun

0|0
    0|0
  • hayır bence aldırma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1