Erkekler, Sizce resimdeki bayanın saç rengi, bir erkeğin gözünde çekici midir? bu saç rengine özel ilgi duyan varmıdır?

Resimdeki saç rengini görüyorsunuz... niyetim saçımı bu renge boyatmak... sizce saçımı bu renge açtırıp boyatmaya değer mi? ben de resimdeki bayan gibi kahverengi gözlü ve esmer tenliyim... koyu kahve gözlere daha açık renkler sarılar gitmediği ve koyu gözleri ortaya komik bir şekilde çıkardığı için bu resimdekinden daha açık renk yaptırmayı düşünemiyorum en fazla bu kadar açık renk yapabilirim... yorumlarınıızı alıyım?

Erkekler, Sizce resimdeki bayanın saç rengi, bir erkeğin gözünde çekici midir ? bu saç rengine özel ilgi duyan varmıdır?

0|0
5

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Riskli bir renk.

1|0
    0|0
  • Ya tamam bu renk hoş olabilir ama önemli olan bu saçın durduğu tenin yüzün çehrenin simanın nasıl olduğu :) Şey gibi düşün şimdi mesela angelina jolie'nin dudakları hemen hemen herkes tarafından beğenilir ama her insana aynı şekilde yakışmayabilir...

1|0
    0|0
  • senin ten rengin önemli.
    bu saç rengi ile nasıl bir kontrast yapacak onu bilmek lazım

1|0
    0|0
    • beyaz tenli değilim ancak resimdeki kadın kadar da esmer değilim... sarı tonlu açık buğday tenliyim... olur mu acaba? :)

• olabilir.
      altta kalacak renkte önemli. aynı tonu yakalamayabilirsin. platin gibi birşey çıkar sıkıntı olur.
      bu zor bir renk

• Guzel evet

1|0
    0|0
Yükleniyor...